chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

tal-kamra tal-aħbarijiet

26.septembris – NVA tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā”

25/09/2019
minn Aldis Lazda
Lingwa: LV

26.septembrī no plkst.10.00 līdz 16.00 platformā www.europeanjobdays.eu norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) rīkotā tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā”, kurā ar Latvijas darba devējiem e-vidē satiksies darba meklētāji, kas dzīvo gan Latvijā, gan citviet pasaulē. Akcijas laikā darba meklētāji varēs atrast labi apmaksātu darbu Latvijā, bet Latvijas darba devēji – kvalificētus darbiniekus. Darba devēji tiešsaistes akcijā darba meklētājiem piedāvās darba vietas ar atalgojumu virs 1000 eiro. Gan darba devējiem, gan darba meklētājiem dalība pasākumā ir bez maksas!

Ja esat darba meklētājs un gribat atrast labi apmaksātu darbu Latvijā, Jums vēl ir iespēja reģistrēt savu profilu platformā www.europeanjobdays.eu dalībai pasākumā „Darbs un karjera Latvijā” (https://www.europeanjobdays.eu/en/events/job-and-career-latvia-2019), pieteikties vēlamajai vakancei un vienoties ar darba devēju par darba intervijas laiku pasākuma dienā – 26.septembrī! Darba meklētāji saņem arī paziņojumus par jaunu darba devēju un vakanču reģistrāciju platformā.

Šobrīd ap 70 Latvijas darba devēju tiešsaistes akcijai „Darbs un karjera Latvijā” ir reģistrējuši jau 1150 brīvas darba vietas ar atalgojumu virs 1000 eiro. Darba devēji pārstāv tādas nozares kā informācijas tehnoloģiju pakalpojumi, rūpniecība un ražošana, metālapstrādes pakalpojumi, pārtikas ražošana, būvniecība, viesmīlības pakalpojumi, u.c.

Tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā” būs arī sava veida tilts, kas savienos mūsu valsts darba devējus un Latvijas valstspiederīgos darba meklētājus, kuri šobrīd dzīvo ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijas darba tirgū.

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, PMLP, VSAA, VARAM, LIAA, VDI, VID, “Tele2” sociālo kustību “Latvija strādā” un projektu Your Move. 

/lv/file/darbs-un-karjera-latvijajpgdarbs-un-karjera-latvija.jpg

 

Vairāk: Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn