chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Pjattaforma Elettronika għat-Tagħlim għall-Adulti fl-Ewropa

Kalendarju

Nowe technologie w kształceniu i doradztwie zawodowym

Mibgħuta minn Magdalena Brzezinska 2 years 9 xhur ilu

Il-Ħamis 8 Ġunju 2017
Bielsko-Biała
,

Międzynarodowa konferencja w języku polskim, stanowiąca podsumowanie projektu CMI2 - Count Me in Too! - Weź i mnie pod uwagę!

Prelegenci skupiać się będą na wykorzystaniu nowych technologii w kształceniu i doradztwie zawodowym, w tym skierowanym do osób z trudnościami w uczeniu się oraz do osób niepełnosprawnych.

Zaprezentowany zostanie także stworzony przez partnerstwo CMI2 intuicyjny generator aplikacji instruktażowych, jak również bank takich aplikacji. Uczestnicy dowiedzą się, jak można tworzyć aplikacje tego typu, bądź też modyfikować je stosownie do potrzeb. 

Lingwa primarja:
Tip ta' avveniment: 
Konferenza
Ħlas mitlub għall-attendenza: 
Le
Data ta' għeluq għar-reġistrazzjoni: 
05/06/2017
Avveniment online: 
Le
Organizzat minn: 
Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki, GAIA Museum - Outsider Art, e-Learning Studios Ltd. Elderberry AB, BEST Institut für berufsbezogene Weiterbildung und Personaltraining GmbH, Symbiosis a Harmonikus Együtt-létért Alapítvány
It-tip ta' organizzatur: 
Avveniment ieħor
Dettalji ta' kuntatt: 
Kontakt: Jolanta Kajmowicz-Sopicka, email: jolanta@teatrgrodzki.pl, telefon: +48 33 497 5655, +48 600-382-894
Proġett tal-UE Nru.: 
2015-1-PLO-KA202-016439
Tema indirizzata:
Miri u objettivi: 
Debata na temat wykorzystania nowych technologii w kształceniu i doradztwie zawodowym, w tym skierowanym do osób z trudnosciami w uczeniu się oraz do osób niepełnosprawnych. Prezentacja rezultatów projektu CMI2 - Count Me In Too - Weź i mnie pod uwagę!
Riżultati tat-tagħlim mistenni: 
Uczestnicy uzyskają informacje na temat wykorzystania nowych technologii w kształceniu i doradztwie zawodowym, w tym skierowanym do osób z trudnościami w uczeniu się oraz do osób niepełnosprawnych. Zapoznają się z prostym i intuicyjnym generatorem aplikacji instruktażowych na urządzenia mobilne oraz dowiedzą się, jak z powodzeniem z niego korzystać, dostosowując go do indywidualnych potrzeb.
Rikonoxximent / ċertifikazzjoni tal-parteċipazzjoni u/jew riżultati tat-tagħlim: 
Certyfikat udziału
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn