European Commission logo
Prijavi se Create an account
Each keyword is searched for in the content.

EPALE - Elektronska platforma za obrazovanje odraslih u Evropi

RESURS

Veľa online a čo z toho? Praktiky, benefity a riziká pri používaní nových médií mladými ľuďmi na Slovensku.

Sdílíme zajímavé příspěvky/události ze slovenské verze EPALE!

V dnešnom svete sú nové médiá všadeprítomné. Ich dynamika, rýchlosť a stála dostupnosť prinášajú nielen nové možnosti, ale aj výzvy, ktoré ovplyvňujú najmä mladých dospelých.

Nová monografia autorky Magdy Petrjánošová, ktorú vydala VEDA, vydavateľstvo o Slovenskej akadémie vied, sa venuje tomu, ako mladí ľudia zvládajú informačný pretlak, aké strtatégie si osvojujú na účinné používanie médií a ako sa vyrovnávajú s nebezpečenstvami digitálneho prostredia.

Monografia vychádza zo série hĺbkových rozhovorov a ponúka cenný pohľad na súčasné digitálne návyky.

ZDROJ: https://epale.ec.europa.eu/sk/resource-centre/content/vela-online-co-z-toho-praktiky-benefity-rizika-pri-pouzivani-novych-medii

 

Resource Details
ISBN
978-80-224-2104-1
Autor resursa
Petrjánošová, M.
Vrsta resursa
Ostalo
Zemlja
Slovensko
Language of the document
Slovensky
Likeme (0)
Themes addressed

Prijavite se ili Registrujte da biste postavljali komentare.