Resource Details
RESURS

Erasmuse uudiskiri - juuli 2021

Teine taotlusvoor jõuab kätte sügisel

Noortevaldkonna õpirännete taotluste tähtaeg on 5. oktoobril kell 13.00. Kui soovid oma noorteprojektile juba varem tagasisidet, esita see eeltähtajaks  14. septembriks.

Üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse väikeprojektide ning noortevaldkonna koostööprojektide tähtaeg on 3. novembril kell 13.00.

Euroopa Solidaarsuskorpuse taotluste tähtaeg on samuti  5. oktoobril kell 13.00  ning eeltähtaeg  14. septembril.

Erasmuse taskuhäälingu uus algus

Erasmuse taskuhääling jõuab kuulajateni täiesti uues kuues. Alustasime koostööd Delfiga, mille stuudiotes valmivad küpsed saated igas vanuses kuulajale. Episoodid ilmuvad kaks korda kuus.

Värske uuring vaatab virtuaalse noorsootöö tulevikku

Kohe-kohe on valmimas uuring noortevaldkonna virtuaalsetest, hübriid- ja kombineeritud õpitegevustest. Pakume siinkohal väikest isutekitajat ehk ülevaadet olulisematest leidudest. Uuringus osalesid agentuurid üle Euroopa koostooprojekti "Digitaalne noorsootöö" raames.

Miks on karjäärijuhtimine oluline

Äsja ilmunud ingliskeelses veebitrükises  "Investing in Career Guidance"  jagavad kuus rahvusvahelist organisatsiooni oma mõtteid sellest, milline on karjäärijuhtimise strateegiline roll muutuvas maailmas, kuidas aitab see inimesel oma potentsiaali paremini realiseerida ja oma elu õnnelikuna elada.

Veel on vabu kohti karjäärikujundajate kursusele

E-kursust „Multikultuursus, töö- ja õpiränne karjäärikujundamise kontekstis“ saab uuel õppeaastal läbida nii Tartu kui Tallinna ülikoolis. Kursusel arutletakse töö- ja õpirändega seotud küsimuste üle ja mõtestatakse multikultuursust laiemalt. Samuti antakse ettevalmistus tööks nende inimestega, kes soovivad minna õppima või töötama välismaale, või vastupidi, tulla välismaalt siia. Kursusel võivad osaleda kõik. Registreeruda saab augusti lõpuni.

eTwinningu iseõppematerjalid agaramatele puhkajatele

Erasmus+ tegevuste alla kuuluv üldharidus- ja kutsekoolide õpetajatele ning lasteaiaõpetajatele mõeldud veebikeskkond ja koostöövõrgustik eTwinning pakub iseõppematerjale, mille abil aju ka puhkuse ajal vormis hoida. Valida saab mitme eri mooduli vahel ning kõik õppevideod on eestikeelsete subtiitritega.

Erasmuslane, saame kokku!

Esimene Eesti EuroPeersi kohtumine leiab aset  30. juuli - 01. august  Nuka talus ja põhjuseid kohale tulemiseks on palju: rahvusvaheline seltskond, põnevad mängud, maitsvad toidud ja ülevaade Europeersi  tegemistest. Vajalik on ette registreerumine.

25 protsendi projekt

25 protsendi projekt on noortesõbralik liikumine, mille eesmärk on kutsuda üles noori demokraatlikes protsessides osalema ja ühiskonnas kaasa rääkima. Projekti juhib Euroopa Noortefoorum ja rahastab Euroopa Parlament.

Loe kõigest täpsemalt uudiskirjast!

Resource Details
Resource author
Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse
Vrsta resursa
Mogućnosti i resursi
Zemlja
Datum objave
Language of the document
Resource media
Erasmus uudiskiri.
Login (0)

Prijavite se ili Registrujte da biste postavljali komentare.

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!