European Commission logo
Prijavi se Create an account

Popular searches on EPALE

EPALE - Elektronska platforma za obrazovanje odraslih u Evropi

Vijesti

Obuka Dizajn i štampa

IPC Tehnopolis organizuje besplatnu obuku Dizajn i štampa. Kroz proces od brainstorminga do grafičkog rješenja prijavljene kandidate vodiće članovi Bad Brain studija, Milovan Kadović i Ilija Nikčević. Osnivači su generisali višegodišnje iskustvo rada u polju grafičkog oblikovanja u uspješan poslovni projekat. U svom radu potenciraju lično i kreativno i pokazatelj su da se umjetničko i komercijalno mogu naći u istom proizvodu. Tajne poziva predavači će nesebično podijeliti sa onima koji žele da uđu u uvijek aktuelni i višedimenzionalni svijet grafičkog dizajna.

Obuka je zamišljena kao polugodišnji kurs teorijskih i praktičnih predavanja i vježbi, sa ciljem da se polaznici osposobe da samostalno rade u polju grafičkog dizajna i da se napravi dobra platforma za dalji razvoj ka profesionalnom bavljenju ovim pozivom.

Teme koje će se obrađivati su: istorija grafičke komunikacije, istorija štamparstva, teorije forme, tipografija, fotografija, ilustracije, oblikovanje knjige, oblikovanje znaka. Kroz praktični rad u Adobe-ovim programima za grafičku manipulaciju: Photoshop-u, Illustrator-u, In design-u polaznici će oblikovati svoja grafička rješenja.

Obuka će biti realizovana u periodu od 19. aprila do 8. decembra, utorkom i četvrtkom u terminu od 19 do 20.30h (tokom avgusta obuka neće biti održavana), predviđeni broj polaznika obuke je 10, apredavači će izvršiti izbor kandidata za pohađanje obuke.

Više informacija o načinu prijave nalazi se na linku:

https://www.tehnopolis.me/online/mne/dizajn-i-stampa-2/

Likeme (0)

Prijavite se ili Registrujte da biste postavljali komentare.