chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Resurss

Manuál Znova do práce - 100 krokov k úspechu

Valoda: SK
Document available also in: CS

Publicēja EPALE SK

Kde hľadať prácu? Ako sa uchádzať o zamestnanie? Poznám pracovné právo? Začínam podnikať. Vyhýbam sa dlhom (finančná gramotnosť). Dane – viem ako na ne. Vyznám sa v základoch účtovníctva. Viem si to spočítať (rodinný rozpočet). Nakupujem s rozumom (spotrebiteľská gramotnosť). Používam internet. To je desať tém, ktoré vybrali realizátori projektu Znova do práce ako oblasti, v ktorých je dobré se orientovať, aby človek dosiahol úspech a spokojnosť v pracovnom a osobnom živote.

Českú publikáciu Znova do práce – 100 krokov k úspechu vydala organizácia Partners Czech, o.p.s. v rámci projektu na podporu zamestnanosti. Projekt skončil v roku 2015, ale informácie  v manuáli sú stále aktuálne.

Publikácia okrem informácií a návodov obsahuje aj príklady úspešného malého podnikania dvoch žien, ktoré na začiatku svojej podnikateľskej kariéry čelili nezamestnanosti.

http://www.partnersczech.cz/stranky/znovu-do-prace-100-kroku-k-uspechu

Resursa autors(-i): 
Renáta Buchtová, Alena Disha, Marie Kotrbová, Leona Kupčíková, Radka Medková, Kateřina Svobodová, Michal Švec
ISBN: 
978-80-903767-7-9
Publicēšanas datums:
Sestdiena, 24 Oktobris, 2015
Dokumenta valoda
Resursa veids: 
Atvērtie izglītības resursi
Valsts:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn