chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

Resurss

Kaip būti saugesniam internete: saugumas išmaniuosiuose įrenginiuose, šnipinėjimo programos, slaptažodžiai

Valoda: LT

Publicēja Rita Vargalytė

Kokios yra šnipinėjimo programos? Kaip jos įdiegiamos vartotojui ne(žinant)? Kokie požymiai tai rodo? Kokios standartinės priemonės naudojamos, siekiant apsaugoti įrenginius? Kokios saugumo  problemos kyla išmaniuosiuose įrenginiuose? Ką reikia daryti, kad apsaugotume išmaniuosius įrenginius? Kas tai yra slaptažodžiai? Kaip sukurti gerą slaptažodį? Kur pasitikrinti slaptažodžio stiprumą?

Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Kaip būti saugesniam internete: saugumas išmaniuosiuose įrenginiuose, šnipinėjimo programos, slaptažodžiai“ vaizdo įraše aptariami šie klausimai ir kiti saugaus naudojimosi internetu aspektai. Transliacijoje dalyvavo dr. Renata Danielienė, Lietuvos skaitmeninio raštingumo kuratorė, VšĮ „Informacinių technologijų institutas“ vykdančioji direktorė.

 Vaizdo įrašas naudingas ne tik mokytojams, andragogams, bet ir kitiems medijų bei informacinio raštingumo ugdymu suinteresuotiems asmenims.

Šis  pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Resursa autors(-i): 
Ugdymo plėtotės centras
Publicēšanas datums:
Ceturdiena, 3 Novembris, 2016
Dokumenta valoda
Resursa veids: 
Citi
Valsts:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn