Pārlekt uz galveno saturu
News
Ziņas

2016 m. Suaugusiųjų mokymosi savaitės atgarsiai Šilalėje

Atsiliepdama į Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos kvietimą burtis į septynioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Mokymosi spalvos“ Šilalės švietimo pagalbos tarnyba pakvietė rajono bendruomenę  savo mokymosi spalvų  ieškoti įvairiuose renginiuose.

Kaip teigė Šilalės švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Indrė Bukauskytė,  2016 m. Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi spalvos“ Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje prasidėjo Šilalės trečiojo amžiaus universiteto (TAU) dalyvės Irenos Bukauskienės ruoštų kūrybinių darbų paroda „Aprangos ir interjero detalės“, kuria grožėtis galėjo visi rajono gyventojai.

Lapkričio 15 d. Šilalės suaugusiųjų švietėjai dalyvavo regioniniame seminare „Suaugusiųjų skaitmeninis raštingumas, verslumas ir užimtumas" Telšių švietimo centre, kurio metu buvo pristatytos PIAAC tyrimo išvados, diskutuota, kaip šio tyrimo kontekste reikėtų organizuoti suaugusiųjų švietimą ateityje, kaip panaudoti „Epale“ platformą, tobulinant suaugusiųjų švietimo kokybę. O  vakare  Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko vakarinė meno terapija, kurios  metu dalyviai turėjo galimybę atgaivinti tai, kas seniai buvo pamiršta, atrasti save kitoje veikloje nei įprastai - dailėje. Tą vakarą buvo galima atitrūkti nuo įprastų dienos darbų ir skirti laiko sau.  Užsiėmimą vedė Indrė Bukauskytė, Šilalės švietimo pagalbos tarnybos metodininkė.  Lapkričio 16 dieną Šilalės švietimo pagalbos specialioji pedagogė Giedrė Mikaitytė ir psichologė Viktorija Kvietkuvienė skaitė paskaitą „Suaugusiųjų mokymosi stiliai“ Šilalės suaugusiųjų mokyklos bendruomenei. Paskaitos metu klausytojai turėjo galimybę nusistatyti savo vyraujantį mokymosi stilių bei išgirsti patarimų, kaip lengviau ir greičiau išmokti naujų dalykų.

Tęsdami suaugusiųjų mokymosi savaitę, lapkričio 17 d. Šilalės rajono Upynos ir Bijotų TAU grupių klausytojai paskaitoje „Mokymosi spalvos“ susitiko su lektoriais – suaugusiųjų mokymosi ekspertais A. Bėkšta ir V. Lukošūnienė. Taip pat dalyvavo parodoje „Mūsų džiaugsmai ir spalvingi atradimai“ bei lietuviškos arbatos gėrimo ceremonijoje, sveiko maisto degustacijoje.

Šilalės suaugusiųjų bendruomenė Suaugusiųjų mokymosi savaitės metu turėjo puikių galimybių pažvelgti  į mokymąsi kitomis akimis, atrasti įvairiaspalvį mokymosi pasaulį.

Šis  pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Login (0)

Vai vēlaties pievienot ierakstu?

Nekavējieties!

Spiediet zemāk uz saites un sāciet veidot jaunu ierakstu!

Jaunākās diskusijas

Pirmsskolas izglītības iestādes un vecāku sadarbība Covid - 19 krīzes perioda laikā. Cik svarīga ir šī sadarbība?

Ārkārtējā situācija un ierobežojumi katram individuāli ir uzlikusi jaunus pienākumus. Īpašas rūpes ir ģimenēm ar bērniem pirmsskolās un sākumskolās.

Vairāk

EPALE 2021. gada tematiskie fokusi. Laiks sākt!

Mēs aicinām Jūs iesaistīties, dalīties ar viedokli, pieredzi, projektiem un idejām! Sāksim ar šo tiešsaistes diskusiju. Tiešsaistes diskusija notiks 9. martā no plkst. 11.00 līdz 17.00 pēc Latvijas laika. Rakstītu diskusiju ievadīs tiešraide ar 2021. gada tematisko fokusu iepazīstināšanu, un to vadīs Džina Ebnere un Aleksandra Kozira no Eiropas Pieaugušo izglītības asociācijas (EAEA), kurām to uzticēs EPALE Redakcijas padome.

Vairāk