chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

Ziņu sadaļa

2016 m. Suaugusiųjų mokymosi savaitės atgarsiai Šilalėje

27/11/2016
Rita Vargalytė
Valoda: LT

Atsiliepdama į Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos kvietimą burtis į septynioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Mokymosi spalvos“ Šilalės švietimo pagalbos tarnyba pakvietė rajono bendruomenę  savo mokymosi spalvų  ieškoti įvairiuose renginiuose.

Kaip teigė Šilalės švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Indrė Bukauskytė,  2016 m. Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi spalvos“ Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje prasidėjo Šilalės trečiojo amžiaus universiteto (TAU) dalyvės Irenos Bukauskienės ruoštų kūrybinių darbų paroda „Aprangos ir interjero detalės“, kuria grožėtis galėjo visi rajono gyventojai.

Lapkričio 15 d. Šilalės suaugusiųjų švietėjai dalyvavo regioniniame seminare „Suaugusiųjų skaitmeninis raštingumas, verslumas ir užimtumas" Telšių švietimo centre, kurio metu buvo pristatytos PIAAC tyrimo išvados, diskutuota, kaip šio tyrimo kontekste reikėtų organizuoti suaugusiųjų švietimą ateityje, kaip panaudoti „Epale“ platformą, tobulinant suaugusiųjų švietimo kokybę. O  vakare  Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko vakarinė meno terapija, kurios  metu dalyviai turėjo galimybę atgaivinti tai, kas seniai buvo pamiršta, atrasti save kitoje veikloje nei įprastai - dailėje. Tą vakarą buvo galima atitrūkti nuo įprastų dienos darbų ir skirti laiko sau.  Užsiėmimą vedė Indrė Bukauskytė, Šilalės švietimo pagalbos tarnybos metodininkė.  Lapkričio 16 dieną Šilalės švietimo pagalbos specialioji pedagogė Giedrė Mikaitytė ir psichologė Viktorija Kvietkuvienė skaitė paskaitą „Suaugusiųjų mokymosi stiliai“ Šilalės suaugusiųjų mokyklos bendruomenei. Paskaitos metu klausytojai turėjo galimybę nusistatyti savo vyraujantį mokymosi stilių bei išgirsti patarimų, kaip lengviau ir greičiau išmokti naujų dalykų.

Tęsdami suaugusiųjų mokymosi savaitę, lapkričio 17 d. Šilalės rajono Upynos ir Bijotų TAU grupių klausytojai paskaitoje „Mokymosi spalvos“ susitiko su lektoriais – suaugusiųjų mokymosi ekspertais A. Bėkšta ir V. Lukošūnienė. Taip pat dalyvavo parodoje „Mūsų džiaugsmai ir spalvingi atradimai“ bei lietuviškos arbatos gėrimo ceremonijoje, sveiko maisto degustacijoje.

Šilalės suaugusiųjų bendruomenė Suaugusiųjų mokymosi savaitės metu turėjo puikių galimybių pažvelgti  į mokymąsi kitomis akimis, atrasti įvairiaspalvį mokymosi pasaulį.

Šis  pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn