chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

Kalendārs

Konferencija "Kartų mokymosi atspalviai"

Publicēja Aušrinė Česnulienė pirms 3 gadi 6 mēneši

Otrdiena 22 Novembris 2016
Marijampolė
,

 

 

Norite pasidalinti patirtimi ir savo mokymosi atspalviais? Sužinoti, ką apie Lietuvos gyventojų įgūdžius atskleidė Suaugusiųjų įgūdžių tyrimo (PIAAC) duomenys? Pabūti bendraminčių būryje? Jeigu taip, maloniai kviečiame dalyvauti konferencijoje „Kartų mokymosi atspalviai”.

Jau tapo tradicija, kad lapkričio mėnesį viena savaitė skiriama išskirtinai suaugusiųjų mokymuisi. Šis lapkritis jau 17-as, kai Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija organizuoja suaugusiųjų mokymosi savaitę „Mokymosi spalvos”. Kaip teigia organizatoriai, tai laikas, kai suartėja žmonės, kurie moko, mokosi ir kviečia mokytis kitus, tiki, kad išgyvens tik besimokanti planeta.

Marijampolės Trečiojo amžiaus universitetas aktyviai veikia puoselėjant suaugusiųjų švietimą. Pritardami mokymosi savaitės idėjai, lapkričio 22 d. 10 val. kviečiame susitikti Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centre. Čia pasidalinsime mokymosi patirtimi, atskleisime skirtingų kartų mokymosi kartu atspalvius. Čia supažindinsime su Europos suaugusiųjų švietimo platforma „Epale“, o gerdami kvapnią arbatą, padiskutuosime apie suaugusius besimokančiuosius, jų plėtojamus įgūdžius.

Jūsų dalyvavimas mums svarbus :)

Primārā valoda:
Pasākuma veids: 
Konference
Dalības maksa: 
Reģistrācijas termiņš: 
21/11/2016
Tiešsaistes pasākums: 
Organizatora veids: 
NSS pasākums
Kontaktinformācija: 
Aušrinė Česnulienė ausrinelenk@gmail.com tel. nr. 865516060
Mērķa grupa: 
Mācībspēki, studenti, andragogikas pētnieki
Pieaugušo izglītības tīkli un organizācijas
Projekti un sadarbība
Politikas veidotāji
Apskatītais temats:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn