chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

Emuārs

"Epale" akcentuoja finansinį raštingumą

23/05/2016
Jurgita MELAIKIENE
Valoda: LT
Document available also in: EN HR MT EL SK BG DE SL IT HU NL LV CS FI DA ET SV FR PL ES

Finansinis raštingumas – tai įgūdžių, reikalingų tinkamai suprasti ir aiškinti finansinei informacijai ir ja remiantis priimti teisingus finansinius sprendimus, visuma. Šis įgūdis itin svarbus, nes suteikia jums galimybę priimti su jūsų pinigais susijusius sprendimus pagal visą jūsų turimą informaciją. Finansiškai raštingas asmuo yra pajėgus rasti geresnius sprendimus (pavyzdžiui, kaip sutaupyti studijoms ir pensijai arba kaip pasirinkti tinkamą būsto paskolos pasiūlymą).

Kviečiame išsamiau susipažinti su finansiniu raštingumu ir priemonėmis jam sustiprinti; jums padės finansinio raštingumo specialistė, profesorė Annamaria Lusardi.

 

 

 

Finansinis raštingumas nėra skirtas vien studentams; tai itin svarbus įgūdis, kurio stokoja daugelis suaugusiųjų. Be jo sunku užsitikrinti asmeninę finansinę gerovę. Gegužės 23‒27 dienomis nacionalinės EPALE grupės veiks drauge, norėdamos jums pateikti įdomių tinklaraščio įrašų ir kitos naudingos medžiagos šia tema. Jei jums įdomus dabartinis finansinio raštingumo turinys, kviečiame susipažinti su šiais straipsniais ir pasinaudoti kitais naudingais ištekliais:

 

Tinklaraščio įrašai

 

Ištekliai

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Tiek rādīts 1. - 1. no 1
  • Lietotāja Aivars Lasmanis attēls

    Kā radīt finanšu plūsmu?