chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

Resurss

„Savišvieta“ 2016/1

Valoda: LT
Document available also in: DE

Publicēja Vilija Lukošūnienė

Praėjusieji, 2015 metai, Europoje buvo paskelbti Europos metais vystymuisi. Medžiagos šia aktualia tema  suaugusiųjų švietėjai ras pirmame 2016 metų leidinio „Savišvieta” numeryje. Lietuvo suaugusiųjų švietimo asociacija vystomojo bendradarbiavimo temą kartu su septyniais partneriais nagrinėjo įgyvendindama dalį  projekto „2015 Europos metai vystymuisi: Dalyvauk ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“.

Leidinyje pristatoma vystomojo bendradarbiavimo reikšmė ir įtaka tarptautiniu mastu ir Lietuvoje, Darnaus vystymosi tikslų, patvirtintų 2015-ųjų rugsėjį, apžvalga. Jauni suaugusieji – Vilniaus kooperacijos kolegijos ir Utenos kolegijos studentai pristato savo požiūrį į globalias tarptautinės visuomenės problemas, į galimybes keisti nuostatas dėl didesnės darnos ekonominiame, socialiniame visuomenės gyvenime, nagrinėja savanoriško darbo visuomenės gerovės vardan problematiką. Leidinyje galima rasti informaciją, kur ieškoti idėjų globaliojo švietimo veikloms organizuoti ir viktoriną, kviečiančią pasitikrinti žinias ir supratimą apie vystomąjį bendradarbiavimą.

Leidinys iliustruotas fotografijų konkurso „Pasaulis tavo akimis“ nugalėtojų ir dalyvių nuotraukomis bei jas „lydinčiomis“ istorijomis.

 

 

Resursa autors(-i): 
Autorių kolektyvas
Publicēšanas datums:
Pirmdiena, 4 Aprīlis, 2016
Dokumenta valoda
Resursa veids: 
Iespējas un resursi
Valsts:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn