chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

Kalendārs

Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli kandydatów na mentorów

Publicēja Maria Karkowska pirms 3 gadi 11 mēneši

Piektdiena 22 Aprīlis 2016 līdz Sestdiena 23 Aprīlis 2016
Krakow
,

Krakowskie Centrum Doskonalenia Kadr Oświatowych realizując międzynarodowy projekt w ramach programu Erasmus+ pt. „Mentoring pomiędzy nauczycielami szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych” zaprasza szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne z całej Polski do uczestnictwa w pilotażowym wdrożeniu opracowanego w ramach projektu modelu mentoringu w roku szkolnym 2016 / 2017. W ramach opieki nad wdrożeniem modelu mentoringu oferujemy przygotowanie nauczycieli do roli mentorów, pomoc w bieżącym wdrażaniu modelu mentoringu pomiędzy nauczycielami, nadzór nad przebiegiem mentoringu, w tym konsultacje dla mentorów, bieżący monitoring oraz ewaluację przebiegu, a także komplet materiałów zawierający opis modelu mentoringu i materiały szkoleniowe.

Pierwsze dwudniowe warsztaty dla kandydatów na mentorów odbędą się w dniach 22-23 kwietnia 2016r. w Krakowie, Plac Matejki 10. Rozpoczęcie warsztatów 22 kwietnia br. (piątek) o godz. 16:30. W dniu 23 kwietnia br. (sobota) warsztaty odbędą się w godz. 9:00 - 16:00 (w tym przerwa na obiad).

W ramach warsztatów uczestnicy zapoznają się z koncepcją modelu mentoringu pomiędzy nauczycielami oraz ze sposobem wdrażania tego modelu w szkole, a także z istotnymi elementami funkcjonowania szkoły mającymi znaczenie dla wzmocnienia pozycji początkującego nauczyciela.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. W ramach udziału w warsztatach organizator zapewnia każdemu uczestnikowi bezpłatny komplet materiałów dydaktycznych, przerwy kawowe oraz obiad w sobotę. Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji zarówno o pilotażowym wdrożeniu modelu mentoringu w szkole, jak i o warsztatach dla kandydatów na mentorów udzielają p. Maria Karkowska mf@kszia.internetdsl.pl oraz p. Katarzyna Krukowska kk@kszia.internetdsl.pl  - tel. 12 429 41 41.

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą mailową wraz z informacją obejmującą nazwę i adres szkoły, stanowisko oraz dane kontaktowe uczestnika.

Primārā valoda:
Pasākuma veids: 
Profesionālās pilnveides pasākums
Dalības maksa: 
Reģistrācijas termiņš: 
15/04/2016
Tiešsaistes pasākums: 
Organizētājs: 
Krakowskie Centrum Zarządzania i Administracji Spółka z o.o. - Krakowskie Centrum Doskonalenia Kadr Oświatowych
Kontaktinformācija: 
Maria Karkowska - mf@kszia.internetdsl.pl Katarzyna Krukowska - kk@kszia.internetdsl.pl tel. 12 429 41 41.
ES projekta Nr.: 
2014-1-PL01-KA200-003335
Apskatītais temats:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn