Pārlekt uz galveno saturu
News
Ziņas

Valašskomeziříčští senioři se učí, že aktivní mohou být i po šedesátce

Ve Valašském Meziříčí už 11. ročník aktivizačního programu 60 a víc neznamená nic. Až do konce prosince jsou pro 131 místních seniorů připraveny pohybové aktivity a přednášky.

 

Oblíbený aktivizační program si klade mimo jiné za cíl, udržet seniory aktivní a v dobré kondici. „Pro účastníky jsou připraveny pohybové programy zahrnující plavání, posilovnu s fitness trenérem, cvičení, turistiku, severskou chůzi s holemi – nordic walking a kurzy jógy. Senioři si mohou každý měsíc libovolně zkombinovat čtyři pohybové aktivity,“ přiblížila Alena Střítezská z oddělení rozvoje valašskomeziříčské radnice.

 

Program však není jen o pohybu, ale také o vzdělávání. „Letošní ročník proto zahájila přednáškou o reflexní terapii Radka Dvořáková v Komunitním centru,“ pokračovala Alena Střítezská a doplnila: „Jen o dva dny později vyrazila třicítka seniorů na první nordic walkingovou trasu kolem řeky Bečvy. Sedmikilometrový výšlap zakončili ve venkovní posilně. Zde už na ně čekal trenér, který jim vysvětlil, jak si na strojích zacvičit a co udělat pro své zdraví.“

 

Program je spolufinancován z Programu na podporu sociálně zdravotních aktivit Zlínského kraje a projektu Zdravé město Valašské Meziříčí a MA21.

 

https://www.valasskemezirici.cz/valasskomeziricsti-seniori-vedi-ze-60-a-vic-neznamena-nic/d-40625

 

Login (0)

Vai vēlaties pievienot ierakstu?

Nekavējieties!

Spiediet zemāk uz saites un sāciet veidot jaunu ierakstu!

Jaunākās diskusijas

EPALE 2021. gada tematiskie fokusi. Laiks sākt!

Mēs aicinām Jūs iesaistīties, dalīties ar viedokli, pieredzi, projektiem un idejām! Sāksim ar šo tiešsaistes diskusiju. Tiešsaistes diskusija notiks 9. martā no plkst. 11.00 līdz 17.00 pēc Latvijas laika. Rakstītu diskusiju ievadīs tiešraide ar 2021. gada tematisko fokusu iepazīstināšanu, un to vadīs Džina Ebnere un Aleksandra Kozira no Eiropas Pieaugušo izglītības asociācijas (EAEA), kurām to uzticēs EPALE Redakcijas padome.

Vairāk

EPALE diskusija: Pamatprasmju nodrošināšana cietumos

Kā izglītības iniciatīvas var labāk risināt cietumos esošo cilvēku pamatvajadzības? Kādi ir galvenie ieguvumi un problēmas attiecībā uz pamatprasmju apmācību cietumos? Diskusija notiks 17. decembrī (ceturtdien), tā sāksies plkst. 14.00 pēc Centrāleiropas laika un noslēgsies plkst. 16.00. Diskusijas ievadā būs 20 minūšu gara tiešraide ar starptautisku ekspertu piedalīšanos, kuri dalīsies savā pieredzē par minēto tēmu, tai sekos tiešsaistes diskusija līdz plkst. 16.00 pēc CET.

Vairāk

EPALE diskusija: jaukta tipa mācības pieaugušo izglītībā

Lai diskutētu par ceļiem, kā vislabāk ieviest jaukta tipa mācības, ceturtdien, 2020. gada 26. novembrī, no plkst. 11 līdz plkst.17 (no plkst. 10 līdz plkst. 16 pēc Centrāleiropas laika) notiks tiešsaistes diskusija par jaukta tipa mācībām pieaugušo izglītībā.

Vairāk