chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Kalendārs

"Võrgustik võrgutab" seminar "Hüpe hüperreaalsusesse"

Publicēja Georgi SKOROBOGATOV pirms 4 gadi 2 nedēļas

Ceturdiena 3 Decembris 2015
Tallinn
,

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub osalema „Võrgustik võrgutab“ sarja järgmisel seminaril "Hüpe hüperreaalsusesse", mis toimub 3. detsembril Tallinna Tehnikakõrgkooli aulas. Seminaril osalemine on tasuta!

Hüperreaalsusest* on tänu tehnoloogia arengule saanud uus reaalsus. Liitreaalsus, 3D-graafika ja 3D-printerid on trendid, mis täna on oma arengutee alguses, kuid mille võidukäik seisab kindlasti veel ees. Kuidas seda ära kasutada, et õppeprotsess põnevam ja tulemuslikum oleks? Seminaril uurime praktikutelt, kuidas nemad kaasaaegset tehnoloogiat ainetundides rakendavad. Lisaks saab ülevaate erinevatest programmidest ja rakendustest, mida ka oma tundides kasutada.

Hüperreaalsuse teemadel tulevad rääkima Anneli Rumm Eesti Ettevõtluskõrgkoolist Mainor, Aivars Alt Tallinna Tehnikakõrgkoolist, Liisi Griffel Tartu Erakoolist, Katrin Soika Gustav Adolfi Gümnaasiumist, aga ka näiteks Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilane Karl Vilhelm Valter jne. Seminaripäeva lõpetab "ekskursioon" hüperreaalsusesse, mida korraldab Psühhobuss.

*hüperreaalsus - näiline reaalsus

Primārā valoda:
Pasākuma veids: 
Profesionālās pilnveides pasākums
Dalības maksa: 
Reģistrācijas termiņš: 
25/11/2015
Tiešsaistes pasākums: 
Organizētājs: 
Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Kontaktinformācija: 
Lisainfo: Triin Pajur Koolituse projektijuht Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus triin.pajur@hitsa.ee
Pārstāvju skaits: 
< 100
Mērķa grupa: 
Pieaugušo izglītības tīkli un organizācijas
Apskatītais temats:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn