chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Kalendārs

Odhaľme spolu falošné správy

Publicēja Peter Maľa pirms 2 mēneši 6 dienas

Pirmdiena 14 Oktobris 2019
Bratislava
,

Vzdelávací seminár pre seniorov a seniorky proti nepravdám a manipuláciám pod záštitou Transparency International Slovensko sa uskutoční v Miestnej knižnici Petržalka, Prokofievova 5, Bratislava. Seminár je príspevkom k októbru - mesiacu úcty k starším.

Seminár s dvoma prednášajúcimi vo formáte 2-hodinovej interaktívnej prednášky je určený pre záujemcov a záujemkyne v seniorskom veku.

Lektori z Transparency International Slovensko otvoria diskusiu na tému propagandy, kritického myslenia a šírenia neprávd. Záujemcov a záujemkyne zo staršej generácie prevedie spleťou konšpiračných aktérov a tzv. alternatívnych médií. Predstavia im možnosti a spôsoby práce so serióznymi zdrojmi a prameňmi pri odhaľovaní pravdy, konšpiračných teórií a tzv. hoaxov (falošných správ).

Tešíme sa na neformálnu diskusiu a radi si vypočujeme myšlienky a nápady seniorov i senioriek.

Z priebehu podujatia sa budú vyhotovovať fotografie. Účasťou na seminári vyjadrujú účastníci súhlas so spracúvaním osobných údajov. Tento môžu podľa nariadení GDPR kedykoľvek odvolať e-mailom na adresu: podporte(at)transparency.sk

Vstup na podujatie je bezlpatný. Tešíme sa na Vašu účasť.

Primārā valoda:
Dalības maksa: 
Tiešsaistes pasākums: 
Organizētājs: 
Transparency International Slovensko
Organizatora veids: 
Cits notikums
Kontaktinformācija: 
podporte(at)transparency.sk
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn