chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Kalendārs

Minifestiwal trenerski, 2 warsztaty: storytelling i trudne sytuacje w pracy trenerskiej

Publicēja Daria Sowińska-Milewska pirms 1 mēnesis 3 nedēļas

Sestdiena 12 Oktobris 2019
Warszawa
,

Festiwale trenerskie to inicjatywa edukacyjna Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP wspierająca trenerów i trenerki w ich rozwoju, promująca trendy edukacyjne, przekazująca wiedzę i pomagająca w zdobyciu umiejętności.

Warsztaty skierowane są do osób pracujących z grupami: facylitatorów, trenerów, edukatorów. Forma miniwarsztatu (2 godziny) pozwala na zapoznanie się z tematem, zobaczenie praktycznych możliwości zastosowania nowych metod/narzędzi (np. storytellingu) i stanowi zachętę do podjęcia dalszych kroków umożliwiających pogłębienie tematu (udział w dalszych szkoleniach, własna nauka poprzez materiały publikowane i dostępne w sieci).

======UDZIAŁ BEZPŁATNY========

STORYTELLING JAKO FORMA BUDOWANIA RELACJI Z ODBIORCAMI (godz. 10.15-12.15)

prowadzące: Anna Pawłowska, Olga Wieczorek-Trzeciak

Podczas zajęć doświadczysz, jak osobiste historie wpływają na emocje odbiorców. Wspólnie z grupą będziesz odkrywać istotę tworzenia autentycznych historii oraz dowiesz się jak koncepcję storytellingu można wdrożyć do praktyki budowania silnej więzi z odbiorcami. Poznasz różne metody pracy ze storytellingiem oraz zwiększysz umiejętność budowania historii oraz wypracowywania osobistych opowieści.

NIE DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ, CZYLI TRUDNE SYTUACJE W PRACY TRENERSKIEJ (godz. 12.30-14.30)

prowadząca: Edyta Gleich

Warsztat pomoże Ci poradzić sobie w nieprzewidzianych, zaskakujących (żeby nie powiedzieć krytycznych) sytuacjach, które przytrafić się mogą każdemu osobie podczas prowadzenia szkoleń. Nauczysz się korzystać z własnego potencjału, dostępnych możliwości  i potencjału innych by nieprzewidziane trudności „przekuć” w sytuacje edukacyjne i okazje do uczenia się. Wzmocnisz swoją kreatywną część  i nabierzesz odwagi do działania  w warunkach zmiany.

Primārā valoda:
Pasākuma veids: 
Profesionālās pilnveides pasākums
Dalības maksa: 
Reģistrācijas termiņš: 
08/10/2019
Tiešsaistes pasākums: 
Organizētājs: 
Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych
Organizatora veids: 
Cits notikums
Kontaktinformācija: 
Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych Paulina Sierzputowska paulina@stowarzyszeniestop.pl tel. 724 737 117
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn