chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

 
 

Kalendārs

II polsko-niemieckie Seminarium Naukowe: Uniwersytety Ludowe "z ludźmi - ku ludziom"

Publicēja Małgorzata Rosalska pirms 1 mēnesis 2 nedēļas

Piektdiena 18 Oktobris 2019 līdz Sestdiena 19 Oktobris 2019
Szczecin
,

18 i 19 października 2019  w Szczecinie odbędzie się drugie seminarium naukowe dotyczące działaności uniwersytetów ludowych. Hasło tegorocznego spotkania to Uniwersytety Ludowe "z ludźmi - ku ludziom". Seminarium jest organizowane przez Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy w Mierzynie. 

Seminarium jest okazją do wymiany refleksji, doświadczeń i pomysłów osób, które w różny sposób zainteresują się działalnością tej formy edukacji dorosłych. Omawiane zagadnienia dotyczą zarówno tradycji działalności uniwersytetów ludowych w Polsce, jak i wyzwań teraźniejszości i pomysłów na przyszłość.

Mimo że uniwersytety ludowe mają długą tradycję, a sposób ich funkcjonowania był modyfikowany przez lata pod wpływem czynników historycznych i przemian społecznych, to nadal jest to atrakcyjna i rozwijająca się forma wspierania rozwoju osób dorosłych.

Seminarium zostało objęte patronatem Akademickiego Towarzystwa Andragogicznego oraz Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Primārā valoda:
Pasākuma veids: 
Konference
Dalības maksa: 
Reģistrācijas termiņš: 
15/10/2019
Tiešsaistes pasākums: 
Organizētājs: 
Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy w Mierzynie
Organizatora veids: 
Cits notikums
Kontaktinformācija: 
Seminarium odbędzie się na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego ul. Krakowska 71-79 71-017 Szczecin
Apskatītais temats:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn