chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma

Kalendārs

Finansų paieškos laboratorija

Publicēja Aušrinė Česnulienė pirms 3 mēneši 1 nedēļa

Ceturdiena 28 Novembris 2019
Marijampolė
,

/lv/file/finsvjpg-0fin_sv.jpg

ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą.
 

Susitikimo metu sužinosite: 

  • Kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis.
  • Kokie apskritai yra finansų paieškos būdai? Valstybių, tarpvalstybiniai, savivaldybių fondai ir programos, privatūs fondai, privačių įmonių teikiama parama ir barteriniai mainai, sutelktinis finansavimas, privatus rėmimas, didžiųjų mecenatų paieška.
  • Kiek visi šie metodai realiai pritaikomi ir pritaikomi kasdienėse kultūros organizacijų veiklose ir planavime?
  • Kokių dar galimybių yra kultūros organizacijoms?
  • Ko galime pasimokyti iš tarptautinės nevyriausybinių organizacijų patirties? Ko galime pasimokyti iš bihevioristinės rinkodaros teorijų ir tyrimų?
  • Kokias versle naudojamas taktikas galima panaudoti kultūros projektų įgyvendinimui?
  • Ir galiausiai – kaip paprastai galima pasidaryti finansų paieškos planą, iškart jį įsivertinant.

Dalyvavimas seminare nemokamas, tačiau būtina registracija:  https://forms.gle/ngftFADNBwaFTT559

 

Primārā valoda:
Dalības maksa: 
Tiešsaistes pasākums: 
Organizētājs: 
Seminarą ves Dileta Nenėnė, ES programos „Kūrybiška Europa“ vadovė Lietuvoje. Iškilus klausimams rašykite el. p. dileta@kurybiskaeuropa.eu, tel. +37052612921, +37064024272. „Kūrybiškos Europos“ biuro vadovė Dileta Nenėnė spalio mėnesį lankėsi tarptautinėje finansų paieškos konferencijoje, iš kurios parsivežtomis patirtimis pasidalins keliuose viešuose renginiuose – Pakruojo dvare, Marijampolėje ir keliose Vilniaus aukštosiose mokyklose, rengiančiose kultūros vadybos programas (informacija bus papildyta). IFC2019 dalyviai – daugelį metų finansų paieška užsiimančios labdaros organizacijos, įvairūs fondai, susiburiantys į metinius mokymus jau 40-tą kartą 2020-aisiais. Dalyvavimą iš dalies parėmė Lietuvos kultūros taryba.
Organizatora veids: 
NSS pasākums
Kontaktinformācija: 
KAM SKIRTA: Kultūros organizacijos ir kultūros projektų vykdytojams. LAIKAS: 2019 m. lapkričio 28 d., 11-16 val. VIETA: Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, Vytauto g. 22, Marijampolė http://www.marvb.lt/kontaktai/
Mērķa grupa: 
Mācībspēki, studenti, andragogikas pētnieki
Pieaugušo izglītības tīkli un organizācijas
Projekti un sadarbība
Politikas veidotāji
Apskatītais temats:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn