chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

Epale

Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

 
 

Naujienų centro

SA ARCHIMEDESE NOORTEAGENTUUR OTSIB KOOLITAJAID

21/11/2017
Kalba: ET

Aitame Eestil kasvada. Mille nimel ja kelle heaks Sina töötad? Tahad end proovile panna?

 SA Archimedese noorteagentuur otsib koolitajaid:

Saada oma pakkumine, mis koosneb kolmest osast: täienduskoolituse õppekava (vorm lisatud), kõigi õppekava elluviimisega seotud isikute (koolitaja) curriculum vitae ja hinnapakkumus.

Hindamisel lähtume esitatud õppekavast (õppekava terviklikkus, selle vastavus sihtgrupi koolitusvajadusele ja seotus tegevuseesmärgiga) – 40%, koolitaja kvalifikatsioonist (erialane ettevalmistus, haridustase, kutsekvalifikatsioon, praktiline kogemus) – 40% ja hinnapakkumususest – 20%

Sinu pakkumist ootame hiljemalt 1. detsembriks e-posti aadressil anastassia.kiseleva@archimedes.ee. Küsi lisa, siinses kutses püüdsime võimalikult lühidalt teha.

Võtame kõikide kandidaatidega ühendust ning teatame, kellega ja kuidas jätkame.

Koolitaja töötasu määramisel lähtutakse noorteagentuuri alusest, mille järgi on ühe koolituspäeva (8 akadeemilist tundi) eeldatav tasu 336,32 eurot. Tegu on brutotöötasuga, mis makstakse mõlemale koolitajale välja töövõtulepingu alusel.

Pakkumuskutses esitatud koolitused toimuvad 2018. aastal. Positiivse kogemuse korral jätab hankija endale õiguse lepingut pikendada kuni kolm korda.

Pole kellegagi arutada? See ei pea tingimata nii olema. Hanke võitjana on Sul, kui Sina seda vajad, toeks asjatundlik nõuandja noorteagentuurist.

Kui soovid end üles anda kui huviline, kes ehk ei näe end küpse koolitajana veel täna, kuid kindlasti võiks seda olla tulevikus, siis tee seda siin. Vaatame üheskoos, kas ja kuidas saaksime aidata Sul edukam olla.

 

Tegutsemiseni!

Koolitused viiakse läbi Struktuurifondide perioodi 2014-2020 tegevuse „Noorsootöötajate koolituste arendamine“ 2016-2017. a tegevuskava raames.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn