chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

Epale - Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

Išteklius

Záujmové vzdelávanie. Teória, metodika, prax

Kalba: SK

Paskelbė Katarina DUBCOVA

Publikácia kolektívu autorov (zostavovatelia S. Chomová a M. Krystoň) Záujmové vzdelávanie. Teória, metodika, prax obsahuje príspevky z rovnomennej konferencie realizovanej Národným osvetovým centrom. Ide o publikáciu monotematicky zameranú  na aktuálne otázky záujmového vzdelávania dospelých, ktoré je významnou oblasťou kultúrnej andragogikykultúrno-osvetovej činnosti.

Publikácia predstavuje syntézu rôznych prístupov a prepája teoreticko-výskumný pohľad s odborno-metodickým a prakticko-osvetovým prístupom. Syntetizujúcim elementom jednotlivých príspevkov je orientácia na analýzu stavu záujmového vzdelávania a predovšetkým na jeho ďalšie skvalitnenie. Zárukou kvality publikácie sú príspevky osobností v andragogike, ktoré sa otázkami vzdelávania, záujmového vzdelávania dospelých zaoberajú dlhodobo (V. Prusáková, R. Čornaničová, M. Krystoň, S. Chomová a ďalší) ako aj vhodne zaradené príspevky, ktoré popisujú skúsenosti s realizáciou záujmového vzdelávania v praxi. Zborník poukazuje na význam záujmového vzdelávania v oblasti kultúry a je vhodný tak pre odborníkov, zaoberajúcich sa záujmovým vzdelávaním ako aj pre realizátorov záujmového vzdelávania v praxi. Predstavuje cenný príspevok k rozvoju problematiky záujmového vzdelávania ako súčasti kultúrno – osvetovej činnosti.

Cena: 10,85 €

Ištekliaus autorius (-iai): 
Kolektív autorov
ISBN: 
978-80-7121-336-9
Paskelbimo data:
Šeštadienis, 31 Gruodis, 2011
Dokumento kalba
Ištekliaus tipas: 
Tyrimai ir ataskaitos
Šalis:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email