chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

Epale - Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma

Naujienų centro

Projekta "FINE2WORK" komanda aicina piedalīties aptaujā par mācību materiālu izstrādi pieaugušajiem

26/03/2020
Kintija Bulava
Kalba: LV

Ar programmas "Erasmus+" atbalstu tiek īstenots projekts "FINE2WORK" (https://fine2work.eu/). Projekta komanda aicina ikvienu, kurš iesaistīts pieaugušo izglītībā, izteikt savu viedokli un piedalīties aptaujā "Uzņēmīguma, finanšu un digitālo prasmju mācību materiālu izstrāde pieaugušo mācību vajadzībām". 

Šī pētījuma galvenais mērķis ir noteikt pieaugušo, jo īpaši mazāk aizsargāto pieaugušo, kas vēlas iekļūt darba tirgū un kuri dažādu iemeslu dēļ meklē darba iespējas no mājām vai attālināti, mācību vajadzības finanšu pratības, digitālo prasmju un uzņēmējspēju jomā.
 

Šī pētījuma perspektīvā mazāk aizsargātie pieaugušie ir mazkvalificēti un /vai bez darba palikušie pieaugušie vecumā no 18 gadiem, kā arī sievietes, kurām ir ekonomiskie, ģeogrāfiskie, izglītības ierobežojumi un trūkst kompetences.
 

Atbildīgā persona par šo aptauju ir pētniece no biedrības Project Net Dr.sc. administr. Iveta Cīrule. Ja jums ir kādi komentāri vai ieteikumi, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu senioru.universitate@inbox.lv.
 

Šī aptauja ir anonīma, un visi dati tiek apstrādāti konfidenciāli.

Aptaujas saite: https://webropol.com/s/fine2work

Pateicamies par jūsu atsaucību un dalību!  

 

Monta Baltā, https://fine2work.eu/

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn