chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Jsem odborník na učení v dospělosti – co mi EPALE nabízí?

Při zřizování EPALE jsme mysleli na vás a další odborníky na učení – chceme vám pomoci, abyste se mohli učit jeden od druhého a mohli jste rozvíjet svou praxi v oboru. Stránka cílí na učitele, školitele, výzkumníky, akademické pracovníky, tvůrce politik a odborníky působící v odvětví učení v dospělosti po celé Evropě. Nabízí řadu skutečně užitečných nástrojů, včetně kalendáře událostí, glosáře termínů, nejnovějších zpráv o učení v dospělosti a knihovny zdrojů (již brzy).

S tím, jak se bude stránka rozrůstat, dostanete možnost si s druhými v rámci celé Evropy vyměňovat učební materiály a osvědčené postupy, jakož i nápady a zdroje. Stránka navíc nabídne možnost vyhledávání partnerů a pomůže vám tak navazovat s nimi kontakty, vyměňovat si osvědčené postupy a vytvářet společné projekty.