chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Newsroom

Võta osa #CedefopPhotoAward 2017 fotovõistlusest!

15/05/2017
di Anete Rätsep
Lingua: ET
Document available also in: EN DE PT HR EL PL SL BG MT HU NL IT SV FR SK CS DA FI LT

/it/file/etresizedpnget_resized.png

Osalege  #CedefopPhotoAward 2017 võistlusel – see on fotovõistlus, kus kõik Euroopa Liidus kutseharidust ja -koolitust läbivad inimesed saavad vahetada muljeid oma kutseõppe kogemustest, võiduvõimaluseks on reis Brüsselisse või Thessalonikisse! 

#CedefopPhotoAward 2017 fotovõistluse teemaks on „Kutseharidus ja -koolitus: räägi meile oma lugu“.

 

Kes saavad osaleda

#CedefopPhotoAward 2017 võistlusele on mõeldud kuni kolmeliikmelistele kutseharidust omandavate õpilaste rühmadele, osalejate vanus ei ole oluline. Neilt oodatakse originaalset fotojutustust koos lühikese kirjeldusega, mis toob välja töö keskse mõtte. Üksikisikutelt laekuvaid töid vastu ei võeta. 

 

Auhinnad

Esimese koha võitjad reisivad Brüsselisse, et osaleda Euroopa kutseoskuste nädala (#EUVocationalSkills) lõputseremoonial 24. novembril.

Teise koha võitjad lähevad osa võtma Thessaloniki rahvusvahelise filmifestivali avamisest (#TIFF58) 2. novembril.

Kõiki võitjaid ja järgmiste kohtade saavutajaid esitletakse mõlemas linnas toimuvatel näitustel. Cedefop ja Euroopa Komisjon katavad kõik esimese ja teise koha võitnud meeskondade ja nende õpetaja/juhendaja reisi- ja majutuskulud.

 

Reeglid

Euroopa Liidu kutsehariduse omandajate kuni kolmeliikmelised meeskonnad peavad esitama originaalse kolmest kuni viiest fotost koosneva fotojutustuse, lisades sellele kuni 100 sõna sisaldava kirjelduse. Tööd esitatakse e-posti teel aadressile cedefopphotoaward@cedefop.europa.eu koos täidetud taotlusvormiga.  

Tähtaeg: 15. juuli 2017 kell 23:59 CEST

Lisainfo taotluse reeglite kohta

 

 

AllikasCedefop

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn