Salta al contenuto principale
News
Notizie

Swedbank otsib koolitus- ja arenduspartnerit!

Swedbank Akadeemia Eestis ootab oma 6-liikmelise meeskonnaga liituma KOOLITUS- JA ARENDUSPARTNERIT, kes panustaks kvaliteetsete koolitus – ja arendusteemaliste lahenduste väljatöötamisse ja elluviimisse Eesti üksuses. Swedbank Akadeemia näol on tegu grupiülese üksusega, mis eeldab omavahelist tihedat koostööd nii Eesti, Läti, Leedu ning Rootsi kolleegidega.

Koolitus- ja arenduspartnerina saad teha suuri asju!

Olla koolitus-  ja arendusteemades partner äriüksustele ja personalidivisjonile;Juhtida arendusprojekte kohalikul või Baltikumi tasandil;Töötada välja, planeerida ja ellu viia  interaktiivseid (e-õppel põhinevaid) ja muid koolitusi ja töötubasid;Teha koostööd teiste riikide Akadeemia üksustega.

Oled suhtumisega, et kõik on võimalik!

Sul on varasem kogemus koolitus – ja arendusvaldkonnas;Omad projektijuhtimise kogemust;Suhtled vabalt nii eesti kui ka inglise keeles ning soovid teha rahvusvahelist tööd;Sulle meeldib inimestega suhelda ja oled koostööle orienteeritud;Sul on häid mõtteid ja julgust, et proovida uusi meetodeid  ja tehnoloogilisi lahendusi inimeste arendamisel.

Tahad rohkem teada?

Lisainformatsiooni antud ametipositsiooni kohta annab Swedbank Akadeemia juht Eestis Margit Treufeldt (margit.treufeldt@swedbank.ee, +372 888 8501). Värbamisprotsessi puudutavates küsimustes aitab sind Jane Kalnapenkis (jane.kalnapenkis@swedbank.ee, +372 888 8472).

Kui tunned, et antud ametipositsioon võib olla just Sinu uueks väljakutseks, siis saada meile oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 26. jaanuariks.

Login (0)

Vuoi scrivere un articolo?

Non esitare a farlo!

Clicca sul link seguente e inizia a pubblicare un nuovo articolo!

Ultime discussioni

Discussione EPALE: come incrementare l'educazione delle persone adulte con disabilità

Come parte del focus EPALE di Giugno dedicato al tema delle persone con disabilità, vorremmo conoscere i vostri punti di vista su come valorizzare ed incrementare l'educazione degli adulti con disabilità. La discussione è in programma il giorno 8 giugno alle ore 14:00 CEST.
Altro