chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Newsroom

Moc wolontariatu - Grudniowy miesiąc tematyczny na portalu labib.pl

08/12/2016
di Marta Kostecka
Lingua: PL

Sieć LABiB i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zapraszają na grudniowy miesiąc tematyczny Moc wolontariatu, poświęcony współpracy bibliotek z wolontariuszami. Jak rozpocząć współpracę z wolontariuszami w bibliotece? Jak przygotować ofertę współpracy? Gdzie znaleźć potencjalnych zainteresowanych wolontariatem? Między innymi na te pytania odpowie miesiąc „Moc wolontariatu”. 

W ramach miesiąca odbędą się następujące webinaria:

„Wolontariat – jak zacząć i dlaczego warto”, 14 grudnia (środa), godz. 18.00

Ekspertka, Anna Biały ze Stowarzyszenie POLITES, opowie m.in.: o tym jak zacząć współpracę z wolontariuszami, przedstawi również o kwestie prawne i organizacyjne z tym związane.

 „Wolontariat – tworzenie oferty współpracy , 21 grudnia (środa), godz. 18.00

Ekspertka, Katarzyna Heród z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu Galeria Książki, opowie m.in.: o przygotowywaniu współpracy oferty dla wolontariuszy oraz wolontariacie akcyjnym.

Podczas miesiąca będzie można również zapoznać się z nowymi artykułami i inspiracjami, dostępnymi na portalu www.labib.pl. Do dzielenia się dobrymi praktykami zapraszane są również wszystkie osoby, które mają już doświadczenie w organizacji wolontariatu i współpracy z wolontariuszami. 

Więcej informacji: labib.pl

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email