Salta al contenuto principale
News
Notizie

Nowy sezon spotkań TechKlubów

Rozpoczyna się nowy sezon spotkań TechKlubów. Od 5 października w każdą pierwszą środę miesiąca w wielu miejscach w Polsce w tym samym czasie już po raz kolejny odbywać się będą spotkania zainteresowanych nowymi technologiami i ich zastosowaniami. Informacje o tematyce i miejscu spotkań zamieszczane są na profilach lokalnych TechKlubów na FB, np. https://www.facebook.com/events/1818126838421903/

https://www.facebook.com/groups/techklubszczecin/?fref=ts

https://www.facebook.com/techklubkoszalin/?fref=ts

https://www.facebook.com/groups/1437050853209768/?fref=ts

Znajdziemy tam wiele ciekawych informacji o lokalnych wydarzeniach dotyczących społecznosci oraz wiele ciekawoctek z branży IT.

Zapraszamy na pierwszy w nowym sezonie Techklub Białystok. Temat: Zaprogramuj się na efektywność :) czyli o tym, że programiści są nam - społecznikom - bardzo potrzebni ;). Tym razem poznamy między innymi przykłady Hackathonów i Hacknightów, czyli mniej lub bardziej regularnych spotkaniach, na których ludzie z branży IT programują nowe rozwiązania ważnych spraw.

Login (0)

Vuoi scrivere un articolo?

Non esitare a farlo!

Clicca sul link seguente e inizia a pubblicare un nuovo articolo!

Ultime discussioni

Discussione EPALE: come incrementare l'educazione delle persone adulte con disabilità

Come parte del focus EPALE di Giugno dedicato al tema delle persone con disabilità, vorremmo conoscere i vostri punti di vista su come valorizzare ed incrementare l'educazione degli adulti con disabilità. La discussione è in programma il giorno 8 giugno alle ore 14:00 CEST.
Altro