chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Risorsa

Pameistrystė Lietuvoje. Poreikis ir galimybės

Lingua: LT

Inviato da Rita Vargalytė

Kokia yra pameistrystės vieta Lietuvos profesinio mokymo sistemoje? Koks yra pameistrystės poreikis Lietuvoje? Ką turėtų nuveikti valstybė, darbdaviai ir mokymo įstaigos įgyvendinant ir plėtojant pameistrystę Lietuvoje? Kokia pameistrystės nauda mokymo įstaigai ir besimokančiajam?

Atsakymus į šiuos klausimus rasite Švietimo problemos analizės leidinyje ,,Pameistrystė Lietuvoje. Poreikis ir galimybės“. Leidinyje pristatoma: pameistrystės samprata ir teisinis reguliavimas Lietuvoje; pameistrystės diegimui įtakos turintys veiksniai; profesinio mokymo sis­temoje pameistrystės taikymo galimybės; pameistrystės organizavimo etapai. Taip pat apžvelgiama ES šalių, kuriose pameistrystė turi senesnes tradicijas, patirtis. Pateikiami pameistrystės diegimą stabdantys veiksniai bei rekomendacijos dėl pameistrystės plėtros galimybių Lietuvoje.

Šis leidinys skirtas ne tik mokytojams, bet ir andragogams, politikams, savivaldybių švietimo padalinių specialistams ir plačiajai visuomenei, nušviečiantis kylančias ir sprendžiamas  švietimo problemas. 

Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Autore/i della risorsa: 
Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras
Data di pubblicazione:
Giovedì, 18 Dicembre, 2014
Lingua del documento
Tipo di risorsa: 
Altro
Paese:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email