chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Risorsa

Modulinio profesinio mokymo sistemos kūrimo ypatumai

Lingua: LT

Inviato da Jurgita MELAIKIENE

Švietimo problemos analizės leidinyje ,,Modulinio profesinio mokymo sistemos kūrimo ypatumai“  pristatomas modulinis mokymas, kaip vienas iš lankstaus mokymosi būdų, atitinkančių šių dienų mokymosi reikalavimus, didinantis profesinio rengimo patrauklumą ir užtikrinantis galimybę mokytis, tenkinant savo poreikius, skatinantis nuolatos atnaujinti žinias, mokėjimus ir įgūdžius, kviečiantis būti aktyviais, savarankiškais mokymo(si) proceso dalyviais.

Leidinyje apžvelgiama: modulinio profesinio mokymo sistemos kūrimo Lietuvoje teisinis reguliavimas; mokymo programų sandara ir sąsajos su Europos profesinio mokymo kreditų sistema (ECVET); modulinio profesinio mokymo programų kūrimo organizavimas bei šių programų įgyvendinimas.

Kaip teigiama leidinyje,  ateityje planuojama pertvarkyti profesinio mokymo programas į modulines ir tęsti Lietuvos kvalifikacijos sistemos  plėtrą.

Švietimo problemos analizės leidinys skirtas politikams, savivaldybių švietimo padalinių specialistams, suaugusiųjų švietėjams  ir plačiajai visuomenei, nušviečiantis kylančias ir sprendžiamas  profesinio mokymo problemas.

Šis  pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą. 

Autore/i della risorsa: 
Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras
Data di pubblicazione:
Mercoledì, 16 Dicembre, 2015
Lingua del documento
Tipo di risorsa: 
Caso di studio
Paese:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn