chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Reprezentuję projekt z zakresu uczenia się dorosłych – co EPALE ma mi do zaoferowania?

Biblioteka materiałów platformy EPALE zawiera ponad 3000 dokumentów, takich jak dobre praktyki, materiały dydaktyczne i wyniki badań naukowych, które mogą być użyteczne na potrzeby twojego projektu. Można też zamieszczać informacje o wydarzeniach związanych ze swoim projektem w kalendarzu EPALE albo publikować ważne wiadomości w serwisie informacyjnym.

W EPALE dostępnych jest szereg narzędzi społecznościowych, w tym:

  • Strony tematyczne z dyskusjami na temat bieżących zagadnień z zakresu edukacji dorosłych.
  • Społeczności praktyków, aby dzielić się informacjami o tematach związanych z uczeniem się dorosłych. Jeżeli nie znajdujesz społeczności, która odpowiada na twoje potrzeby, to załóż nową przesyłając wniosek.
  • Narzędzie wyszukiwanie partnerów umożliwia znalezienie potencjalnych partnerów lub tworzenie własnych zaproszeń.
  • Przestrzenie współpracy do omawiania pomysłów na projekty, opracowywania wniosków i wymiany dokumentów bez przepełniania swojej skrzynki pocztowej.
  • Podkast EPALE, aby dowiedzieć się więcej o edukacji dorosłych w Europie. Aby znaleźć podkast EPALE, po prostu wpisz „podkast” w polu wyszukiwania na stronie głównej lub przejdź do strony EPALE na Soundcloud, gdzie znajdziesz wszystkie dostępne odcinki.

Jeżeli projekt jest finansowany ze środków programu Erasmus+, wyniki projektu należy przesłać na europejską platformę wyników projektów (EPRP). Zwracamy uwagę, że wszelkie pytania dotyczące samej platformy informacyjnej Erasmus+ należy kierować do swojej agencji narodowej. Jeżeli chcesz, aby na EPALE znalazł się link do twoich wyników, prosimy o kontakt z naszym punktem informacyjnym za pośrednictwem poczty e-mail na adres: helpdesk@epale-support.eu(link sends e-mail).

Partnerzy wszystkich pozostałych projektów mogą przedkładać swoje materiały do bezpośredniej publikacji w bibliotece materiałów EPALE z linkiem do swojej witryny. Uprzejmie informujemy, że proponowane materiały zostaną zweryfikowane pod kątem jakości, aby zapewnić ich użyteczność w kontekście platformy EPALE.