Salta al contenuto principale
Blog
Blog

EPALE Community Conference Resource Kit

Těšíte se na nadcházející komunitní konferenci EPALE (6. – 7. – 8. října 2020)? Chcete se dozvědět více o různých tématech, o kterých se bude diskutovat v rámci panelů a workshopů? Tento Resource Kit vás provede konferencí a pomůže vám objevit šíři obsahu dostupného na platformě EPALE.

EPALE Community Conference Resource Kit

Těšíte se na nadcházející EPALE Community Conference (6-7-8 říjen 2020)? Chcete se dozvědět více o tématech, o kterých se bude diskutovat? Resource Kit vás provede konferencí a pomůže vám objevit šíři obsahu dostupného na platformě EPALE.

Abychom vám pomohli inspirovat se na první den konference, kdy se zaměříme na digitální učení & dovednosti, vybrali jsme OER (první z nové série, která má být zveřejněna na platformě EPALE), příspěvek na blogu představující Artificial Intelligence, wiki o digitální gramotnosti a řadu webinářů, které vám pomohou zahrnout přístupnost do online učení.

V návaznosti na program konference se druhá část Resource kit zaměřuje na to, jak spojit síly a zajistit celoživotní zvyšování kvalifikace. Z mnoha zdrojů, které platforma EPALE nabízí, jsme vybrali podcast o důležitosti základních dovedností pro budování odolných komunit, rozhovor představující konkrétní zkušenosti z této praxe, řadu učebních materiálů pro zlepšení základních dovedností na pracovišti, a blogový příspěvek o digitální zdravotní gramotnosti.

Nakonec, stejně jako konferenci, uzavíráme důležitou otázku socialní inkluze a demokracie. Rozhovor o kultuře pro všechny, komunitní příběh o vzdělávání ve věznicích, sada nástrojů pro zapojení komunity a sborník z konference o výchově k občanství. Tyto zdroje vám pomohou se seznámit s tímto dynamickým světem a dozvědět se více o některých neuvěřitelných projektech, které realizují vzdělavatelé dospělých v této oblasti.

Před konferencí můžete konzultovat sadu Resource Kit, která vám pomůže připravit se a seznámit se s klíčovými koncepty, které budou tvořit základ debaty. Nebo můžete sadu po konferenci použít k dalšímu prozkoumání témat diskutovaných během panelů a workshopů a k dalšímu zkoumání široké oblasti vzdělávání dospělých.

EPALE Community Conference Kit je ke stažení zde:

Login (5)

Vuoi cambiare lingua?

Questo documento è disponibile anche in altre lingue. Puoi selezionarne una qui sotto.

Want to write a blog post ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new article!

Ultime discussioni

Discussione EPALE: come incrementare l'educazione delle persone adulte con disabilità

Come parte del focus EPALE di Giugno dedicato al tema delle persone con disabilità, vorremmo conoscere i vostri punti di vista su come valorizzare ed incrementare l'educazione degli adulti con disabilità. La discussione è in programma il giorno 8 giugno alle ore 14:00 CEST.
Altro