Salta al contenuto principale
Resource Details
RISORSA

"Zaļais birojs". Somijas piemērs.

Vai jūs vēlaties būt videi atbildīgs uzņēmums - jautā WWF Green Office?

"Zaļais birojs" ir  modelis, kuru varat izmantot, lai izveidotu savai organizācijai piemērotu vides pārvaldības sistēmu, kas ļauj samazināt darba vietas oglekļa pēdas un ilgtspējīgi izmantot dabas resursus.

Vienīgais veids, kā atrast lielākos uzlabojumus, ir sākotnējās situācijas novērtēšana. Zaļā biroja vides pārvaldības sistēmas pašnovērtējumu var izmantot, lai atklātu jūsu biroja kaitīgās ietekmes uz vidi cēloņus. Pēc novērtējuma rezultātus varat izmantot, lai sagatavotu gada plānu, kas pazīstams arī kā jūsu vides programma.

Zaļajā birojā ir viss nepieciešamais, lai varētu noteikt mērķus savai darba vietai un izmērīt un uzraudzīt to sasniegšanu. Tiklīdz būs sagatavota jūsu biroja vides vadības sistēma un veikts biroja audits, jūsu organizācija tiks apbalvota ar WWF Zaļā biroja sertifikātu. Sertifikāts norāda, ka organizācijas vides vadības sistēma tiek ieviesta atbilstoši ārējiem kritērijiem un ka organizācija ir apņēmusies pastāvīgi uzlabot savu darbību. Turklāt vides sertifikāts ļauj jūsu klientiem un ieinteresētajām personām zināt, ka jūs patiešām rīkojaties efektīvi.

 Vides sertifikāts tiek piedāvāts birojiem Somijā, tomēr arī Latvijā un citur par to var padomāt.

 

Resource Details
Resource author
WWF Green Office
Tipo di risorsa
Opportunità e risorse
Paese
Parole chiave
Data di pubblicazione
Lingua del documento
Login (0)

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!