chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Risorsa

"Vali koolitus targalt!" Koolituse valiku abimaterjal kõigile õppijatele

Lingua: ET

Inviato da Georgi SKOROBOGATOV

Millega arvestada koolituse valimisel? Kuidas hinnata, milline koolitus sobib paremini mulle endale ja on kvaliteetne? Nende küsimustega seisab silmitsi iga täiskasvanud õppija tutvudes koolituspakkumistega. Koolituse valikul on abiks Euroopa Täiskasvanuhariduse veebikeskkonna EPALE ja Eesti Töötukassa koostöö tulemusel loodud õppevideo ja tööleht. 

 

Enne koolitusele registreerimist saab õppija video ja alla laetava ning prinditava kontrollnimekirja abil analüüsida ennast, enda seniseid teadmisi, oskusi ja kogemusi ning oma eesmärke. Pidades silmas, et koolitus on vahend eesmärkide täitmiseks, kutsume õppijaid üles tutvuma koolituse pakkuja kodulehel õppekorralduse aluste ja koolituse õppekavaga. Kui koolituse eest tasutakse avalikest vahenditest või soovid koolituse eest saada tulumaksu tagastust, tuleks veenduda, et täienduskoolituse pakkuja on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis EHIS

Õppevideo vaatamisel saab märkmeid teha ka välja prinditavale ja alla laetavale tööelehele. Nii nagu video subtiitrid, on ka töölehed saadaval kolmes keeles - eesti, vene ja inglise keeltes. 

Õppevideo ja tööleht on mõeldud tasuta kasutamiseks kõikidele koolituste tellijatele, koolitusasutustele, koolitajatele ja õppijatele. 

Autore/i della risorsa: 
Georgi Skorobogatov, EPALE Eesti keskus/Sihtasutus Kutsekoda
Heli Oruaas, EPALE Eesti keskus/Sihtasutus Kutsekoda
Karin Andre, Eesti Töötukassa
Margit Paakspuu, Eesti Töötukassa
Sigrid Aruväli, Innowise Koolitaja Kompetentsikeskus
Data di pubblicazione:
Lunedì, 27 Aprile, 2020
Lingua del documento
Tipo di risorsa: 
Risorse didattiche aperte
Paese:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn