chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Newsroom

Nesteidzīgās dzīves skola

06/03/2020
di Zintis Buls
Lingua: LV

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā pavasarī aicinām seniorus, kuri sasnieguši 65 gadu vecumu uz bezmaksas nodarbībām nesteidzīgās dzīves skolā.

Kad aktīvais darba mūžs ir aiz muguras un pienākuši pensijas gadi, ir pienācis laiks Nesteidzīgās dzīves skolai – tas nozīmē mācīties dzīvot lēnāk, izbaudot un izjūtot dzīves krāsainību un vienreizību sev tīkamās nodarbēs, patīkami kopā pavadot laiku ar sev līdzīgi domājošiem, daloties ar gadu gaitā uzkrāto pieredzi un gūstot personīgu gandarījumu par pašu procesu un jauniegūtām zināšanām.

Aicinām uz Nesteidzīgās dzīves skolas studijām, kur neformālā gaisotnē jums būs iespēja apgūt jaunus vaļaspriekus vai pilnveidot esošos, apmainīties domām un viedokļiem, stiprināt dzīves kvalitāti, trenēt atmiņu, loģisko domāšanu un intelektuālās spējas, gūstot prieku no darbošanās un kopā būšanas!

Par katru no piedāvātajām iespējām vairāk varat lasīt kursu anotācijās: https://ej.uz/r354.

Ar Nesteidzīgās dzīves skolas aktivitātēm vēlamies veicināt voluntārisma kustību Jelgavā. Bezmaksas izglītības iespējas senioriem tiek īstenotas, jo lektori šo darbu veic sirdsbalss aicināti.

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
 • Ritratto di Elīna Jaunalksne
  Prieks dzirdēt, ka ir tādi cilvēki un organizācijas, kas rūpējas par to, lai gados vecāki cilvēki un seniori pavadītu laiku pēc iespējas kvalitatīvāk. Tas ir veids, kā apgūt vēl ko jaunu, iepazītu jaunus cilvēkus un labi pavadītu laiku. Apskatot arī kursu nosaukumus, tie patiešām šķiet interesanti – iemācīties jaunu valodu, apgūt fotografēšanas prasmes, meklēt krāsas parastā ikdienā – domāju, ka ikkatrs spēs atrast sev tuvāku tēmu.
 • Ritratto di Vendija Annija Cīrule
  Lieliska ideja un veids kā gados vecākiem ļaudīm socializēties savā starpā. Kas var būt labāks par kopā būšanu un kā jauna apgūšanu nesteidzīgā veidā un neformālā gaisotnē. Manuprāt, apmainīties domām un viedokļiem, stiprināt dzīves kvalitāti, trenēt atmiņu, loģisko domāšanu un intelektuālās spējas ir pat nepieciešams šajā vecumā. Man ir žēl tos ļaudis, kas nevēlas nekur iet un aprobežojas tikai ar dzīvi pie televizora ekrāniem. Protams, daudziem ir arī veselības problēmas, kas ierobežo kustību, bet tiem kam veselība vēl atļauj kur doties vajadzētu izmantot šo iespēju un vairāk kustēties un socializēties.
 • Ritratto di Inuta Troiņikova
  Nesteidzīgās dzīves skola - ir labs nosaukums idejai ko realizē Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs. To izlasot, jau jūtams miers, kas virzīts uz dzīves baudīšanu. Domāju, ka katrs seniors var izvēlēties sev sirdij tuvākos kursus. Tie ir interesanti, un var kļūt par pamatu jaunai nodarbei nākamajam dzīves posmam.
 • Ritratto di Kristina Viļenska
  Uzskatu, ka laba ziņa. Nesapratu, kāpēc tikai pec 65 gadiem? Daudzi cilvēki pensijas vecumā un pirmspensijas vecumā jūtās ļoti vientuļi un pamesti. Bet vai visiem būs pieiejama šī nformācija? Daži seniori vispār neizmanto internetu un kompjūteri. Cerams, ka Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā par to ir padomājuši.