chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

 
 

Risorsa

Resurss mūžizglītības kompetenču attīstībai "8KEYCOM"

Lingua: LV

Inviato da Ginta Salmina

Mūsdienās, papildu formālajai izglītībai, dažādas apmācības un neformālās izglītības metodes ir būtiskas komponentes, lai tiktu veicināta cilvēku konkurētspēja, tāpēc nepieciešams radīt jaunas, inovatīvas metodes. Lielisks neformālās izglītības rīks ir dažādas spēles. Spēles un mācīšanās attiecības nosaka gūtais prieks – ja spēle ļauj tās dalībniekam gūt prieku, tad mācīšanās, neskatoties uz grūtībām būs daudz efektīvāka. Katras spēles pamatā ir mācīšanās un piedaloties spēlē brīvprātīgi un ar mērķi izklaidēties, tās ļauj dalībniekiem iemācīties un uzzināt jaunas lietas, tādejādi paaugstinot savas pamatprasmes/kompetences.

Daudzos projektos tiek izstrādātas dažādas metodes un, lai gan projekts Erasmus+ Stratēģiskās partnerības projekts “Enterprising and surprising through 8 key competences” tika īstenots nu jau pāris gadus atpakaļ, projektā izstrādātais rīks un metodes joprojām aktuālas.  Šī projekta laikā tika radīts neformālās izglītības rīks mūžizglītības kompetenču attīstīšanai – “8KEYCOM”.  Rīkā ietilpst daudzveidīgi materiāli, ar kuru palīdzību iespējams nodrošināt neskaitāmas neformālās izglītības aktivitātes un palīdzēt attīstīt personīgās un profesionālās kompetences. 

 

Autore/i della risorsa: 
Baltijas Reģionālais fonds
Data di pubblicazione:
Venerdì, 31 Marzo, 2017
Lingua del documento
Tipo di risorsa: 
Risorse didattiche aperte
Paese:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn