chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

 
 

Newsroom

Diskusija su „Epale“ autoritetu K. Saboliumi „Kaip galima nežmogiška edukacija?“

08/12/2019
Lingua: LT

„Epale“ kviečia užbaigti metus klausantis ir dalyvaujant diskusijoje „Kaip galima nežmogiška edukacija?“ gruodžio 16 d. 17 val. Vilniaus mokytojų namų mažojoje salėje (II aukštas).

 

Diskusijoje dalyvaus Lilija Duoblienė, edukologė, VU Filosofijos fakulteto profesorė, knygos „Pohumanistinis ugdymas. Dekoduoti“ autorė bei Audronė Žukauskaitė, filosofė, LKTI vyriausioji mokslo darbuotoja, knygos Nuo biopolitikos iki biofilosofijos autorė.  

 

Diskusiją moderuos „Epale“ autoritetas, filosofas, VU Filosofijos fakulteto profesorius Kristupas Sabolius.

 

„Šiandien žmogaus vieta ir vaidmuo persvarstoma įvairiose disciplinose. Humanistinis modelis, kurio pagrindas – Visatos centre į pasaulį žvelgiantis ir jį mėginantis suprasti žmogus – patiria rimtas revizijas. Akivaizdu, kad šiandienos žinios žyla greičiau nei laikraščių naujienos. Tad ko reikia, kad sugebėtume suprasti ir pasitikti ateitį? Ekologinių iššūkių, dirbtinio intelekto plėtros, visuotinės migracijos ir disciplinų kaitos epochoje galima kelti klausimus, kaip mokytis kartu su robotais, bakterijomis ir medūzomis. Ko mūsų gali išmokyti dirbtiniai neuronų tinklai ir pelkės?“ – diskusiją plačiau pristato jos moderatorius K. Sabolius.

Diskusija nemokama bei skirta visiems ir visoms, kurie dirba, domisi, veikia suaugusiųjų švietimo srityje arba nori peržengti įprasto suvokimo apie edukaciją ir jos poveikį ribas.

Registruotis iš anksto nereikia. Maloniai Jūsų lauksime!

 

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn