chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

 
 

Risorsa

Atvejo studija: 2014–2020 m. ES fondų investicijų į mokymąsi visą gyvenimą tinkamumo ir suderinamumo vertinimas

Lingua: LT

Inviato da Rita Vargalytė

Šios atvejo studijos tikslas – įvertinti esamos  mokymosi visą gyvenimą sistemos tinkamumą ir suderinamumą bei nubrėžti gaires, ką būtų galima keisti tiek ES fondų investicijų srityje, tiek strateginiu politikos lygmeniu, siekiant aukštesnių mokymosi visą gyvenimą rodiklių.  Atvejo studijoje apžvelgiamas Lietuvos mokymosi visą gyvenimą sistemos kontekstas. Aiškinamasi  ar finansuojamos intervencijos tikslingos, t. y. siekia spręsti pagrindinius mokymosi visą gyvenimą  iššūkius? Ar tinkamai parinktos tikslinės grupės? Ar intervencijos atitinka tikslinių grupių poreikius?  Taip pat ieškoma atsakymų į klausimus: kaip mokymosi visą gyvenimą  priemonės dera tarpusavyje? Ar  efektyviai koordinuojama  mokymosi visą gyvenimą  sistema ir jos plėtra?

Atvejo studijos užsakovas:  Lietuvos Respublikos finansų ministerija, paslaugų teikėjas: UAB Visionary Analytics,  finansavimo šaltinis: Europos socialinis fondas.

 

Rita Vargalytė, Telšių švietimo centro direktorė, ,,Epale" ekspertė

Autore/i della risorsa: 
UAB Visionary Analytics
Data di pubblicazione:
Giovedì, 6 Settembre, 2018
Lingua del documento
Tipo di risorsa: 
Altro
Paese:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
  • Ritratto di Renata Jankevičienė
    2019 m. rugsėjo mėn. kai kurios dokumente minimos įstaigos buvo reorganizuotos (ŠAC, UPC, ŠITC), todėl, mano nuomone, šiame etape reikia ir naujų susitarimų. Džiugu, kad viešoji įstaiga „Europos namai“ gruodžio 5–6 d. kviečia neformaliojo suaugusiųjų švietimo koordinatorius dalyvauti konferencijoje, skirtoje suaugusiųjų švietimo sistemos koordinavimui ir finansavimui Lietuvoje. (Plačiau: https://tinyurl.com/wab8ot4). Tikiuosi, kad konferencijoje bus aptarti NSŠ teikėjams aktualūs klausimai.
  • Ritratto di RASA POCEVIČIENĖ
    Labai naudinga ir įdomi informacija kiekvienam suaugusiųjų švietėjui: ir planuojant bei teikaint įvairius mokymus, ir generuojant ir rengiant projektų paraiškas. Manau, kad galima būtų netgi remtis kaip tam tikru statistiniu analitiniu šaltiniu.