chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Newsroom

Webinarium EPALE: Efektywność zespołów – jakie działania może podjąć manager, aby wesprzeć budowę i rozwój zespołu

27/09/2019
Lingua: PL

„Badania sugerują, że jasny wgląd w to, kim jesteśmy sprawia, że podejmujemy lepsze decyzje, budujemy silniejsze relacje i skuteczniej się komunikujemy. […] Lepiej sprawdzamy się jako liderzy, mamy bardziej zadowolonych podwładnych, a nasze firmy osiągają większe zyski.” I choć większość z nas deklaruje, że taką samoświadomość posiada to jednak wg badań jedynie 10-15% z nas rzeczywiście jest świadomych siebie.

Umiejętność zauważenia i nazwania swoich predyspozycji, mocnych stron, ale też obszarów rozwojowych pomaga nie tylko nam samym, ale też zespołom, którymi zarządzamy. Co warto wiedzieć o sobie i swoim zespole? Na co zwracać uwagę budując i rozwijając zespół?

Zapraszamy Was do udziału w Webinarium EPALE: „Efektywność zespołów – jakie działania może podjąć manager aby wesprzeć budowę i rozwój zespołu”

  

  


Swoją wiedzą podzielą się: Monika Dawid-Sawickaambasadorka EPALE, coach, ekspertka ds. rynku pracy związana z branżą HR od ponad 15 lat oraz Anna Gruszecka – trener biznesu, coach, konsultant pracujący w obszarze narzędzi psychometrycznych od ponad 12 lat.

Podczas spotkania podejmiemy następujące tematy:

  • Forming -storming – po co biznesowi wiedza na temat procesu grupowego
  • Rekrutacja – czyli jak dostrzec potencjał inny niż ten, który sami posiadamy?
  • Testy diagnostyczne – jak korzystać z nich, aby wspierały nas w budowaniu różnorodnych zespołów?
  • Samoświadomość – czyli jaką rolę odgrywa lider zespołu? Jak doskonalić siebie w tej roli?
  • O czym należy pamiętać i czego nie robić budując zespół?
  • Co może się zdarzyć czyli historia kilku zespołów …bez happy endu

23 Października 2019 roku (środa), godz. 11:00
Organizatorzy: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Krajowe Biuro EPALE

WEBINARIUM EPALE  - FORMULARZ REJESTRACYJNY

     

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta na Platformie EPALE. Załóż konto na EPALE.

***

/it/file/monikadawid-epalejpg-0monika_dawid-epale.jpg

Monika Dawid Sawicka
Monika Dawid-Sawicka

Ekspertka ds. rynku pracy. Z branżą HR związana od ponad 15 lat. Ambasadorka Platformy EPALE - europejskiej społeczności profesjonalistów z dziedziny edukacji dorosłych. Zajmuje się doradztwem w obszarze rozwoju potencjału zawodowego i budowy efektywnych organizacji. Pracuje zarówno z osobami indywidualnymi jak i firmami.

Autorka tekstów, analiz i opracowań dotyczących tematyki rynku pracy i kapitału ludzkiego. Współautorka raportów dotyczących polskiego rynku pracy. Członek Rady Ekspertów THINKTANK. Organizatorka debat oraz licznych konferencji dedykowanych środowiskom HR. Pomysłodawczyni największego corocznego spotkania dyrektorów HR – HR Directors Summit. Certyfikowany trener narzędzia diagnostycznego Stylów Myślenia i Działania FRIS. Coach ICF na poziomie ACC.

Absolwentka Politologii na Uniwersytecie Warszawskim, Zarządzania i Marketingu w Szkole Głównej Handlowej, Erickson Coaching International, Francuskiego Instytutu Zarządzania oraz MBA.

        

/it/file/aniagruszeckajpg-0ania_gruszecka_.jpg

Anna Gruszecka
Anna Gruszecka

Trener biznesu, Coach, Konsultant. Z zawodu ekonomistka, z zamiłowania psycholog. Entuzjastka różnorodności.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała pracując najpierw po stronie biznesu a następnie w renomowanych firmach rekrutacyjnych i assessmentowych. Anna pracowała dla firm z sektora FMCG, IT, finansowego, produkcyjnego, retail i usług wspierając organizacje w projektowaniu oraz realizacji efektywnych procesów oceny potencjału oraz rozwoju kompetencji. Pracuje indywidualnie jak i z grupami wspierając rozwój managerów oraz zespołów. Prowadzi warsztaty rozwojowe oraz programy Action Learning. Specjalizuje się w tematach związanych z budowaniem efektywnej komunikacji i współpracy, budowaniu zespołów oraz doskonaleniu kompetencji managerskich.

Anna ukończyła SGH, szkołę Erickson Coaching International, World Institute for Action Learning oraz Szkołę Trenerów Biznesu SET. Jest współtwórcą polskiej wersji językowej narzędzia diagnostycznego Talent Q® (Dimensions® i Elements®). Jest też Certyfikowanym Trenerem lub/i konsultantem FRIS®, ExtendedDisc® SHL®, MTQ48®, IP121®.

  

Webinarium EPALE – cykl spotkań on-line, których celem jest promowanie wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie. Spotkania, kierowane do kadry edukacji dorosłych, są okazją do wymiany doświadczeń, a przez to do doskonalenia kompetencji zawodowych.

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn