chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Calendario

“Young and Smart”

Inviato da Bartosz Wojciechowski 3 mesi 4 settimane fa

Giovedì 6 Febbraio 2020
Darmowa konferencja dla nauczycieli i trenerów — Young and Smart
,

Projekt Young and Smart dobiega końca, ale to nie znaczy, że kończy się jego oddziaływanie. Wręcz przeciwnie – to, co zostawiamy po sobie, na użytek wszystkich zainteresowanych, to gotowe narzędzia do pracy z młodzieżą. Narzędzia, które mają sprawić, że młode pokolenia będą mogły rozwijać swoją przedsiębiorczość i umiejętności społeczne, przy użyciu innowacyjnych, dotąd niestosowanych, a zarazem jakże potrzebnych metod.

Zapraszamy 6 lutego wszystkie osoby pracujące na co dzień z młodzieżą, poszukujące wiedzy, inspiracji i gotowych rozwiązań do rozwijania pasji i umiejętności młodych ludzi.

Konferencja odbędzie się na Stadionie Wrocław w sali „Euro” (3 piętro). Wejście W3.

Link do zapisów:

https://youngandsmart.eu/theconference/?fbclid=IwAR3sqbxQkwzmXT5p3sFZSlv...

Lingua principale:
Tipo di evento: 
Conferenza
Quota di partecipazione: 
No
Termine per la registrazione: 
06/02/2020
Evento online: 
No
Organisé par: 
Note Interactive to spółka specjalizująca się w działaniach promocyjnych w mediach społecznościowych. Firma wykorzystuje Social Media do kreowania wizerunku swoich klientów i ich marek w Internecie. Aktywnie działa na polu komunikacji, nowych technologii, marketingu oraz przedsiębiorczości, łącząc zasoby IT z wiedzą biznesową i umiejętnościami miękkimi. Spółka koordynuje projekty biznesowe, których celem jest nie tylko wzrost dochodowości przedsiębiorstw poprzez pozyskanie nowych klientów, ale także zrównoważony i długofalowy proces rozwoju biznesu współpracujących firm. Firma promuje włączenie społeczne, które wynika z obaw związanych z wykluczeniem społecznym. Dla celów organizacji integrację społeczną definiuje się jako proces poprawy warunków uczestnictwa w społeczeństwie dla osób znajdujących się w niekorzystnej sytuacji ze względu na wiek, płeć, niepełnosprawność, rasę, pochodzenie etniczne, religię, sytuację ekonomiczną lub inny status, poprzez zwiększenie możliwości, dostęp do zasobów, głos i poszanowanie praw. Obecne projekty organizacji dotyczą pewnych aspektów spójności społecznej i integracji społecznej i analizują wskaźniki, które są istotne dla obu tych koncepcji, koncentrują się na eliminacji wykluczenia społecznego i promowaniu integracji społecznej.
Tipo di organizzatore: 
Altro evento
Informazioni di contatto: 
Bartosz Wojciechowski Project Manager bwojciechowski@buzzit.pl tel. 663 318 826
Progetto UE n.: 
2018-2-PL01-KA205-051604
Numero di delegati: 
< 100
Gruppo di destinazione: 
Docenti universitari, studenti, ricercatori nel campo dell'andragogia
Progetti e partenariati
Responsabili delle politiche
Professionisti dei media
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn