chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Calendario

"Võrgustik võrgutab" seminar "Hüpe hüperreaalsusesse"

Inviato da Georgi SKOROBOGATOV 4 anni 3 mesi fa

Giovedì 3 Dicembre 2015
Tallinn
,

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub osalema „Võrgustik võrgutab“ sarja järgmisel seminaril "Hüpe hüperreaalsusesse", mis toimub 3. detsembril Tallinna Tehnikakõrgkooli aulas. Seminaril osalemine on tasuta!

Hüperreaalsusest* on tänu tehnoloogia arengule saanud uus reaalsus. Liitreaalsus, 3D-graafika ja 3D-printerid on trendid, mis täna on oma arengutee alguses, kuid mille võidukäik seisab kindlasti veel ees. Kuidas seda ära kasutada, et õppeprotsess põnevam ja tulemuslikum oleks? Seminaril uurime praktikutelt, kuidas nemad kaasaaegset tehnoloogiat ainetundides rakendavad. Lisaks saab ülevaate erinevatest programmidest ja rakendustest, mida ka oma tundides kasutada.

Hüperreaalsuse teemadel tulevad rääkima Anneli Rumm Eesti Ettevõtluskõrgkoolist Mainor, Aivars Alt Tallinna Tehnikakõrgkoolist, Liisi Griffel Tartu Erakoolist, Katrin Soika Gustav Adolfi Gümnaasiumist, aga ka näiteks Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpilane Karl Vilhelm Valter jne. Seminaripäeva lõpetab "ekskursioon" hüperreaalsusesse, mida korraldab Psühhobuss.

*hüperreaalsus - näiline reaalsus

Lingua principale:
Tipo di evento: 
Evento di formazione professionale
Quota di partecipazione: 
No
Termine per la registrazione: 
25/11/2015
Evento online: 
No
Organisé par: 
Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Informazioni di contatto: 
Lisainfo: Triin Pajur Koolituse projektijuht Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus triin.pajur@hitsa.ee
Numero di delegati: 
< 100
Gruppo di destinazione: 
Reti e organizzazioni dell'apprendimento degli adulti
Tema trattato:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn