chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Calendario

VII Ogólnopolski Kongres Tutoringu

Inviato da Barbara Habrych 4 settimane 1 giorno fa

da Venerdì 25 Settembre 2020 a Domenica 27 Settembre 2020

Ogólnopolski Kongres Tutoringu jest wyjątkową przestrzenią spotkania pasjonatów wysokiej jakości edukacji, którzy uważają, że na wszystkich poziomach może być ona bardziej spersonalizowana, nastawiona na rozwijanie talentów i mocnych stron.

Tym razem hasłem przewodnim Kongresu będzie: “Dobro, piękno, prawda w edukacji czy coś w zamian?” W czasie kongresów tutoringu staramy się zadawać uczestnikom i naszym prelegentom ważne dla edukacji pytania. Tym razem, ze względu na rocznicowy charakter kongresu – obchodzimy 10-lecie powstania Collegium Wratislaviense – chcemy zapytać o kwestię o znaczeniu fundamentalnym: Czy słynna platoństka triada podstawowych wartości dalej obowiązuje? Jak może się realizować w świecie smartfonów, światłowodów, sieci 5G i wirtualnej rzeczywistości? A może nowoczesny świat jest w stanie zaproponować jakąś alternatywę lub coś, co jest w stanie uzupełnić dobro, prawdę i piękno? Zapraszamy do inspirującego spotkania w poszukiwaniu fundamentów edukacji!

Lingua principale:
Tipo di evento: 
Conferenza
Quota di partecipazione: 
Evento online: 
Organisé par: 
Collegium Wratislaviense: Wrocław
Tipo di organizzatore: 
Altro evento
Informazioni di contatto: 
kongres@cw.edu.pl tel: +48 71 727 79 10
Gruppo di destinazione: 
Docenti universitari, studenti, ricercatori nel campo dell'andragogia
Tema trattato:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email