chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

 
 

Calendario

Töötuba: Professionaali eneseanalüüs ja eneseesitlus

Inviato da Veronika Tuul 1 mese 3 settimane fa

Mercoledì 25 Settembre 2019
Tartu
,
Lingua principale:
Tipo di evento: 
Evento di formazione professionale
Quota di partecipazione: 
Evento online: 
No
Organisé par: 
Persoonibrändi Agentuur
Tipo di organizzatore: 
Altro evento
Informazioni di contatto: 
liisitoom@gmail.com anna.aadress@gmail.com
Gruppo di destinazione: 
Reti e organizzazioni dell'apprendimento degli adulti
Tema trattato:
Scopi e obiettivi: 
Mõista iseendast kui professionaalist ja seda koos teiste oma ala spetsialistidega. Saad läbi sorteerida oma kogemuste sahtlid, välja kaevata varjul olnud oskused ja pakkida need uuesti kokku värskendatud portfoolioks, mida kasutada enda kui professionaali kompetentsuse mõtestamiseks.
Risultati di apprendimento previsti: 
* Mõistab, miks on spetsialistina oluline olla teadlik oma professionaalsest maailmavaatest. * Oskab välja tuua põhimõtted/väärtused, millest lähtub oma professionaalses tegevuses. * Oskab seostada erinevaid kogemusi oma tööalaste kompetentsidega, kirjeldada olemasolevaid professionaalseid oskusi. * On teadlik sellest, kuidas rääkida endast kui professionaalist. * On loodud väärtuspõhine enesetutvustus portfoolio, võrgustikukohtumiste, jm. tarbeks. * Mõistab, mida tähendab persoonibränd, kõneisik ja kuidas toimib kommunikatsiooniteooria. * Tunneb olulisi kommunikatsioonikanaleid, kus oma teenuseid kliendile tutvustada.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn