chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Calendario

Täiskasvanute koolitaja väljaõpe

Inviato da Sigrid Aruväli 2 mesi 2 settimane fa

da Giovedì 28 Gennaio 2021 a Venerdì 11 Giugno 2021
Tallinn
,
Täiskasvanute koolitaja väljaõpe

Täiskasvanute koolitaja väljaõpe

Põhjalik täiskasvanute koolitaja väljaõpe, mis annab Sulle tugeva baasi, teadmised ja oskused, et edukalt töötada koolitajana. Koolitus lähtub andragoogika põhiprintsiipidest. Koolitusel läbitakse kõik koolitajale vajalikud kompetentsid - saad laiapõhjalised teadmised täiskasvanute koolitamise põhimõtetest ja kaasaegsed oskused koolitamiseks. Koolituse väärtuseks on võimalus kõik koolitaja töö aspektid turvalises keskkonnas ise läbi katsetada, saada tagasisidet nii professionaalsetelt koolitajatelt kui kaasõppijatelt ning saada koolitajate kogukonna liikmeks.

Täiskasvanute koolitaja töö eesmärgiks on kutsuda esile muutusi, toetada täiskasvanu õppimist ja arengut, luua õppimiseks sobiv keskkond ning aidata kujundada valmisolek elukestvaks õppimiseks ja pidevaks enesearenguks. Vajadus professionaalsete täiskasvanute koolitajate järele on nüüdisaja õppimisel ja arengul põhinevas ühiskonnas üha kasvav.

Et olla oskuslik, tulemuslik ja edukas koolitaja, ei piisa üksnes tugevatest erialastest teadmistest - professionaalina tegutsemiseks on vaja teadmisi täiskasvanute õpetamisest ja õppimisest ehk täiskasvanuõppe põhiprintsiipidest ja koolitajaoskusi.

Innowise Koolitaja Kompetentsikeskuse Täiskasvanute koolitaja väljaõppe programmi on välja töötanud Eesti üks hinnatumate koolitajate koolitajate meeskond.

Koolituse ülesehitus on praktiline ja õppijad on aktiivsed osalejad ning kaasarääkijad õppeprotsessis, luues, katsetades ja kujundades uusi teadmisi ja oskusi. Olulisel kohal on parimate praktikate tutvustamine, simulatsioonid, juhtumite analüüsid, kogemuste vahetus.

  Sihtgrupp: koolitusele on oodatud alustavad koolitajad ja koolitusvaldkonda sisenejad; koolitajad, kes soovivad süsteemselt ja terviklikult koolitaja kompetentse arendada; andragoogilise ettevalmistuseta koolitajad.

  Koolituse maht: 116 tundi, millest 84 tundi on auditoorset tööd ning 32 tundi iseseisvat tööd

  Lingua principale:
  Tipo di evento: 
  Evento di formazione professionale
  Quota di partecipazione: 
  Evento online: 
  No
  Organisé par: 
  Innowise Koolitaja Kompetentsikeskus
  Tipo di organizzatore: 
  Altro evento
  Informazioni di contatto: 
  Koolituse kontaktisik: Liina Sieberk liina.sieberk@innowise.ee +372 56606938
  Numero di delegati: 
  < 100
  Gruppo di destinazione: 
  Docenti universitari, studenti, ricercatori nel campo dell'andragogia
  Reti e organizzazioni dell'apprendimento degli adulti
  Progetti e partenariati
  Tema trattato:
  Scopi e obiettivi: 
  Valmisolek töötada täiskasvanute koolitajana.
  Risultati di apprendimento previsti: 
  Koolitusel õpid: -läbi viima eesmärgipäraseid ja täiskasvanu õppimist toetavaid koolitusi lähtudes täiskasvanuõppe põhiprintsiipidest; -kasutama erinevaid täiskasvanuõppe metoodikaid; -arvestama grupiprotsesse ja toetama grupi arengut; -kasutama asjakohaseid hindamis- ja tagasisidemeetodeid õpitulemuste, õppeprotsessi ja enesehindamiseks; -mõtestama oma rolli ja vastutust täiskasvanute koolitajana. Samuti saad ülevaate: -millised on võimalused panustada koolitajate praktikakogukonna ja täiskasvanuhariduse arengusse; -miks ja kuidas taotleda täiskasvanute koolitaja kutset.
  Riconoscimento/certificato di partecipazione e/o risultati di apprendimento: 
  Tunnistus ja tõend: Koolituse õpiväljundite omandamine on tõendatud ja õppijale väljastatakse tunnistus, kui õppija on osalenud 63 auditoorses tunnis (84st) ning täitnud hindamisülesanded (vt täpsemalt koolituse õppekavast). Hindamisel mitteosalenud või hindamist mitteläbinud õppijale väljastatakse tõend koolitusel osalemise kohta läbitud teemade lõikes.
  Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email