chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Calendario

Skúšky na overovanie odbornej spôsobilosti - Lektor

Inviato da Peter Maľa 2 mesi 1 settimana fa

Venerdì 20 Novembre 2020
Banská Bystrica
,

Asociácia lektorov a kariérnych poradcov je v zmysle Zákona o celoživotnom vzdelávaní oprávnenou inštitúciou na overovanie kvalifikácie LEKTOR. 

"Mať v ruke" Osvedčenie o čiastočnej kvalifikácii LEKTOR, je v súčasnosti najvyššia úroveň preukázania dosiahnutých odborných výsledkov v oblasti vzdelávania dospelých.

Skúšku tvorí teoretická časť a praktická časť, kde sa overuje dosiahnutá odborná spôsobilosť a ktorá je určená hodnotiacim štandardom. Kritériom pri teoretických vedomostiach je 70% úspešnosť, pri nižšej úspešnosti je uchádzačovi skúšku opakovať. Kritériom pri praktických zručnostiach je zvládnutie 45 minútového lektorského vystúpenia so stanoveným cieľom vzdelávania, vhodný výber metód a foriem vzdelávania, ovládanie didaktických a technických pomôcok, dosiahnutie stanoveného cieľa vzdelávania a používanie odbornej terminológie.

Prihlášku a viac informácií nájdete tu.

Lingua principale:
Quota di partecipazione: 
Evento online: 
No
Organisé par: 
ALKP
Tipo di organizzatore: 
Altro evento
Informazioni di contatto: 
alkp@alkp.sk
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email