Salta al contenuto principale
Event Details
9 Mar
2020

Seniorzy w Akcji - 13. edycja konkursu. Liczy się pomysł.

Poland
to

Masz ciekawe pomysły na działania społeczne i chciałbyś je zrealizować w swoim najbliższym otoczeniu? Szukasz wsparcia w prowadzeniu projektów społecznych? Weź udział w 13. edycji konkursu „Seniorzy w akcji". Zgłoszenia już tylko do 15 marca 2020 roku.

Kogo szukaja grantodawcy?• seniorek i seniorów, którzy samodzielnie lub we współpracy z młodą osobą chcą realizować działania społeczne i międzypokoleniowe, • osób 60+, które marzenia zamieniają w działania. Co zapewniają?• wsparcie ekspertów i animatorów kultury, • inspirujące warsztaty i nowe umiejętności, • wymianę doświadczeń, • dotację na projekt społeczny. Konkurs ma przyjazną formułę. Do wzięcia udziału nie jest potrzebne doświadczenie w pisaniu projektów. Procedura jest bardzo uproszczona. Liczy się pomysł, chęć do działania i umiejętność współpracy z ludźmi.  Szczegóły konkursu „Seniorzy w akcji”:• O dotację mogą ubiegać się osoby 60+ lub pary międzypokoleniowe (osoba 60+ i osoba młodsza o co najmniej 25 lat) we współpracy z organizacją pozarządową lub instytucją  (np. Uniwersytet Trzeciego Wieku, fundacja, stowarzyszenie, dom kultury). • Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić formularz, dostępny na stronie www.seniorzywakcji.pl • Zgłoszenia do 15 marca 2020 roku.Konkurs „Seniorzy w akcji” jest realizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach Programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Event Details
Stato
As planned
Sito web dell'evento
Tipo di organizzatore
Altro evento
Organiser name
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
Informazioni di contatto
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Mokotowska 55
00-542 Warszawa
tel: (22) 396 55 16 lub (22) 396 55 19
email: listy@seniorzywakcji.pl
Quota di partecipazione
Off

Vuoi suggerire un evento?

Non esitare a farlo! Clicca sul link seguente e suggerisci un evento adesso!

Ultime discussioni

Discussione EPALE: come incrementare l'educazione delle persone adulte con disabilità

Come parte del focus EPALE di Giugno dedicato al tema delle persone con disabilità, vorremmo conoscere i vostri punti di vista su come valorizzare ed incrementare l'educazione degli adulti con disabilità. La discussione è in programma il giorno 8 giugno alle ore 14:00 CEST.
Altro