chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

Calendario

Nowe technologie w kształceniu i doradztwie zawodowym

Inviato da Magdalena Brzezinska 3 anni 1 mese fa

Giovedì 8 Giugno 2017
Bielsko-Biała
,

Międzynarodowa konferencja w języku polskim, stanowiąca podsumowanie projektu CMI2 - Count Me in Too! - Weź i mnie pod uwagę!

Prelegenci skupiać się będą na wykorzystaniu nowych technologii w kształceniu i doradztwie zawodowym, w tym skierowanym do osób z trudnościami w uczeniu się oraz do osób niepełnosprawnych.

Zaprezentowany zostanie także stworzony przez partnerstwo CMI2 intuicyjny generator aplikacji instruktażowych, jak również bank takich aplikacji. Uczestnicy dowiedzą się, jak można tworzyć aplikacje tego typu, bądź też modyfikować je stosownie do potrzeb. 

Lingua principale:
Tipo di evento: 
Conferenza
Quota di partecipazione: 
No
Termine per la registrazione: 
05/06/2017
Evento online: 
No
Organisé par: 
Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki, GAIA Museum - Outsider Art, e-Learning Studios Ltd. Elderberry AB, BEST Institut für berufsbezogene Weiterbildung und Personaltraining GmbH, Symbiosis a Harmonikus Együtt-létért Alapítvány
Tipo di organizzatore: 
Altro evento
Informazioni di contatto: 
Kontakt: Jolanta Kajmowicz-Sopicka, email: jolanta@teatrgrodzki.pl, telefon: +48 33 497 5655, +48 600-382-894
Progetto UE n.: 
2015-1-PLO-KA202-016439
Tema trattato:
Scopi e obiettivi: 
Debata na temat wykorzystania nowych technologii w kształceniu i doradztwie zawodowym, w tym skierowanym do osób z trudnosciami w uczeniu się oraz do osób niepełnosprawnych. Prezentacja rezultatów projektu CMI2 - Count Me In Too - Weź i mnie pod uwagę!
Risultati di apprendimento previsti: 
Uczestnicy uzyskają informacje na temat wykorzystania nowych technologii w kształceniu i doradztwie zawodowym, w tym skierowanym do osób z trudnościami w uczeniu się oraz do osób niepełnosprawnych. Zapoznają się z prostym i intuicyjnym generatorem aplikacji instruktażowych na urządzenia mobilne oraz dowiedzą się, jak z powodzeniem z niego korzystać, dostosowując go do indywidualnych potrzeb.
Riconoscimento/certificato di partecipazione e/o risultati di apprendimento: 
Certyfikat udziału
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn