chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Piattaforma elettronica per l'apprendimento degli adulti in Europa

 
 

Calendario

Kongres Edukacji Pozaformalnej

Inviato da Sławomir Łais 3 mesi 4 giorni fa

da Mercoledì 18 Settembre 2019 a Giovedì 19 Settembre 2019
Warszawa
,

Kongres KEP 2019 to kontynuator dorobku Kongresu Edukacji Pozaformalnej, tym razem odbędzie się w Warszawie w dniach 18 i 19 września 2019 r.. To już czwarta edycja inicjatywy środowisk zajmujących się wspieraniem uczenia się przez całe życie poza systemem edukacji formalnej, przestrzenią do dyskusji o osiągnięciach i wyzwaniach jakie przed nami stoją. Kongres będzie spotkaniem najwybitniejszych specjalistów sektora, którzy przyjadą na Kongres z całej Polski, by podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami i refleksjami.

To ważne wydarzenie skupi firmy szkoleniowe i doradcze, uczelnie, zajmujących się coachingiem czy e-learningiem – realizatorów usług rozwojowych o pełnym przekroju tematycznym i form. Poruszymy najbardziej istotne tematy, popatrzymy w przyszłość, poszukamy obszarów do rozwoju i nowych szans na biznes. Pierwszy dzień będzie poświęcimy trendom i innowacjom edukacyjnym oraz usługom rozwojowym, dzień drugi dedykujemy rozwojowi kompetencji menadżerów.

Każdego dnia Kongresu spodziewamy się ponad 300 uczestników, pierwszego dnia zapraszamy właścicieli i menedżerów instytucji świadczących usługi rozwojowe, a także reprezentantów instytucji publicznych i ośrodków decyzyjnych kształtujących politykę edukacyjną w Polsce. Drugiego dnia zapraszamy firmy specjalizujące się w edukacji menadżerskiej lub planujących rozwój swojej oferty w tym obszarze oraz przedsiębiorców – klientów usług rozwojowych.

Lingua principale:
Tipo di evento: 
Conferenza
Quota di partecipazione: 
No
Termine per la registrazione: 
13/09/2019
Evento online: 
No
Organisé par: 
Polska Izba Firm Szkoleniowych
Tipo di organizzatore: 
Altro evento
Informazioni di contatto: 
ul. Londyńska 19, 03-921 Warszawa, biuro@pifs.org.pl
Numero di delegati: 
> 200
Gruppo di destinazione: 
Docenti universitari, studenti, ricercatori nel campo dell'andragogia
Reti e organizzazioni dell'apprendimento degli adulti
Professionisti dei media
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn