chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

Kuidas leida konkreetset üritust?

Konkreetse ürituse leidmiseks võite teha täpsema otsingu ning lisada otsinguparameetrite hulka ürituse keele ja toimumiskoha. Soovitud ürituse leidmist võib hõlbustada ka ürituste kuvamisviisi muutmine. Üritusi võib kuvada viiel viisil:

  1. aastate järgi
  2. kuude järgi
  3. nädalate järgi
  4. päevade järgi
  5. loendina

Esimese nelja kuvamisviisi puhul on näha ainult ürituse nimi lingi kujul. Kui viite kursori ürituse nime kohale, avaneb kohtspikker, milles näidatakse ürituse keelt ja toimumiskohta. Ürituse toimumise kuupäeva/kellaaega kuvatakse ürituse asukoha juures (kuupäev, kuu, nädal või kellaaeg). Kui klõpsate ürituse lingiga nime, suunatakse teid ürituse täiemahulisele lehele.

Viienda kuvamisviisi puhul kuvatakse ürituste nimede loendit, milles nimede all on näha ürituse keel ja toimumisriik. Ka selle kuvamisviisi puhul viib ürituse nimel klõpsamine ürituse täiemahulisele lehele.