chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Mis on EPALE?

EPALE on uus mitmekeelne kogukond täiskasvanute õppe spetsialistidele. Selle eesmärk on parandada täiskasvanute õppe kvaliteeti ja kättesaadavust Euroopas, luua tugev üleeuroopaline täiskasvanute õppe sektor ning aidata täiskasvanute õppe spetsialistidel ja koolitamise mõju levitajatel kõigi täiskasvanuteni jõuda.

Seega on EPALE mõeldud kõigile, kes osalevad täiskasvanute õppes tööandja, koolitaja, vabatahtliku, poliitikakujundaja või õppejõuna.

EPALE loomisel arvestati formaalses või mitteformaalses õppes osalevate täiskasvanud õppuritega kui täiskasvanute õppe sektori arendamise lõplike kasusaajatega. Saidi tegelikeks kasutajateks on siiski täiskasvanuhariduse korraldajad ja koolitajad, mitte õppurid ise.

EPALE loomist alustati 2014. aasta kevadel ning selle funktsioonid saavad järjest kättesaadavateks. Eeldame platvormi lõplikku valmimist 2015. aasta alguses.