chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Projektai ir partnerystės

Prisijunkite prie „Epale“ bendruomenės, kurią sudaro daugiau kaip 44 000 suaugusiųjų švietimo specialistų, kad galėtumėte vertinti, komentuoti ir prisidėti!

 

Mieli „Epale“ bendruomenės kolegos,

mūsų spalio mėnesio tema buvo suaugusiųjų švietimo projektai ir partnerystės. Per šį laiką „Epale“ nacionalinė darbo grupė ir bendruomenė paskelbė nemažai įkvepiančių atvejų tyrimų, straipsnių, ataskaitų ir kitų išteklių.

Peržiūrėkite mūsų spalio mėnesio santraukas, kurias parengė temos koordinatorė Gina Ebner (anglų kalba)

Vadovaudamiesi 2018 m. Europos profesinių gebėjimų savaitės iniciatyva, kviečiame prisijungti prie „Epale“ tiesioginių diskusijų apie suaugusiųjų švietimo vaidmenį karjeros klausimais. Diskusija vyks anglų kalba šiame tinklalapyje 2018 m. lapkričio 22 d. Ją moderuos „Epale“ temos koordinatorius David Mallows.

Iki susitikimo!

 

Tinklaraščio įrašai

Suaugusiųjų švietimo partnerystės: kokie privalumai ir kas juos gauna? (EN, RO)

Aleksandra Kozyra iš Europos suaugusiųjų švietimo asociacijos (EAEA) pasidalijo įkvepiančiomis bendradarbiavimo visoje Europoje istorijomis, kurias EAEA surinko per visus 2018 m.

Kaip sumažinti Europos projektų anglies dioksido išmetimo rodiklius (EN)

Markus Palmén pateikė informaciją apie tai, kokios yra Europos judumo projektų aplinkos apsaugos sąnaudos ir apie poreikį numatyti paskatas vykdyti aplinkos atžvilgiu tvarius projektus.

Svarbiausi patarimai, kaip jūsų suaugusiųjų švietimo projektą paversti ekologiškesniu (EN)

Kaip sumažinti tarptautinių projektų poveikį aplinkai? Peržvelkite patarimus, kuriuos surinko aplinkosaugos NVO aplinkos organizacijos.

Long-duration mobility for young adults in VET: challenges and opportunities (EN)

Andrew McCoshan kalbėjo apie iššūkius ir sprendimus, susijusius su ilgalaikiu judumu švietimo srityje.

Prisijunkite prie fonetinio skaitymo mobiliosios programėlės, skirtos mokyti Europos suaugusiuosius raštingumo, kūrimo (EN)

Diane Gardner papasakojo „Epale“ apie daug žadantį projektą, kurio metu kuriami suaugusiųjų raštingumo mokymo kursai, rengiama mokytojų mokymo medžiaga ir skaitmeniniai mokymosi ištekliai, susiję su suaugusiųjų raštingumo mokymu.

Ko galime išmokti iš portugalų suaugusiųjų švietimo? (EN)

Paula Guimarães pasidalijo mintimis, su kokiais iššūkiais susiduria suaugusiųjų švietimas Portugalijoje ir kokių pamokų iš to gali išmokti kitos šalys bei ES.

Europos politikos priemonės ir sistemos: susidorojimas su terminologija (EN)

Paul Guest tekstas apie švietimo pripažinimo visoje Europoje terminologijos konsolidavimo svarbą.

 

Naujienos iš visos Europos

Spalis suaugusiųjų švietimo sektoriuje Europoje buvo intensyvus:

 

Prisijunkite dabar!

Norėdami dalytis savo nuomone apie šiuos įrašus, nepamirškite užsiregistruoti „Epale“. Prisijunkite dabar ir tapkite 44 000 suaugusiųjų švietimo specialistų bendruomenės dalimi.