chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

 
 

Resource

Latvijas ziņojums par Pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgu attīstību 2018. gadā

Tungumál: LV

Posted by Aldis Lazda

Amerikas Savienoto Valstu starptautiskās attīstības aģentūra (USAID) sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi 14. gadu pēc kārtas izstrādā Latvijas ziņojumu par pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgu attīstību.

2018.gadā kopējais pilsoniskās sabiedrības ilgtspējas indekss palicis nemainīgs.
NVO organizāciju spēju novērtējums ir nedaudz paaugstinājies, pateicoties nelielam, bet patstāvīgam finansējumam, kas sektoram pieejams.
Sektora interešu aizstāvības prasmes un iemaņas ir uzlabojušās, jo NVO kļuvuši profesionālāki tieši interešu aizstāvības kontekstā dažādās jomās.
Lai sasniegtu labākus interešu aizstāvības kampaņu rezultātus, organizācijas ir iemācījušās iesaistīt jautājumu aktualizēšanā masu medijus un sabiedrības pārstāvjus.

Saskaņā ar SIA Lursoft datubāzes datiem 2018.gadā Latvijā bija reģistrētas 22626 biedrības un 1629 fondi, aptuveni 550 organizācijas tika likvidētas, vispārējā skaita ziņā likvidēto organizāciju skaits 2018.gadā sasniedza lielāko skaitu pēdējo gadu laikā.

 

Šeit ir iespējams iepazīties ar Centrālās Eiropas, Austrumeiropas un Eirāzijas kopējo Pilsoniskās sabiedrības ilgtspējas indeksu 2018 (angļu valodā).

Lasiet vēl: nvo.lv - Pilsoniskās sabiedrības Ilgtspēja Latvijā vēl arvien izaicinājumu priekšā.

Resource Author(s): 
USAID
FHI 360
ICNL
Publication Date:
Friday, 11 October, 2019
Language of the document:
Type of resource: 
Studies and Reports
Country:
Tags:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn